Q’yu takip ederdim (ne yazık ki, ama TEŞEKKÜRLER Tanrı’nın gerçekte ne olduğunu anladım) ama herhangi bir “anon” evrimle ilgili bir Q gönderisini hatırlıyor mu? ve “Sizce başka bir şeyin insan benzeri standartlara dönüştüğünü düşünüyor musunuz?” ya da böyle bir şey? Eskiden kullandığım ve uzak durduğum site o zamandan beri kaldırıldı.

Author

66 Comments

1. Adıyaman merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 27-09-2020 06:56:13

2. Ankara merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun 27-09-2020 07:57:35

3. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

4. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

5. Sivas merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler 04-10-2020 23:17:58

6. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-10-2020 18:39:45

7. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sağolun

8. Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, tebrikler

9. Kırıkkale dan kimler var. Q ibneleri için soru . Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 76

10. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, şukuladım

11. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, tebrikler

12. Nevşehir dan kimler var. Q ibneleri için soru . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun , memo – 17

13. selam arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

14. Ankara merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler 29-10-2020 22:36:03

15. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 217

16. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ziya – 63

17. Düzce merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-11-2020 04:19:26

18. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 16-11-2020 00:39:32

19. Aydın dan kimler var. Q ibneleri için soru . Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 249

20. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 433

21. Batman dan kimler var. Q ibneleri için soru . Slm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 171

22. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 239

23. selamun aleyküm sayfan cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Karabük dan kimler var. Q ibneleri için soru . Selam sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 96

25. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler 23-12-2020 00:10:24

26. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, sağolun

27. Eskişehir dan kimler var. Q ibneleri için soru . selam arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 38

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 390

29. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. Selam herkese siten cidden güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 400

30. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

31. Trabzon dan kimler var. Q ibneleri için soru . Mrb web siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 228

32. Selam siteniz yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

33. Hatay dan kimler var. Q ibneleri için soru . Selam paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun , memo – 274

34. Kars dan kimler var. Q ibneleri için soru . Merhaba paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 37

35. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, saolun , ali – 177

36. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Q ibneleri için soru . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 482

37. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , – 492

38. Düzce merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-02-2021 19:15:02

39. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun

40. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

41. İstanbul dan kimler var. Q ibneleri için soru . Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 303

42. Bursa merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-03-2021 10:13:44

43. Selamlar bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım

44. Edirne merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 24-03-2021 14:55:14

45. Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

46. Konya dan kimler var. Q ibneleri için soru . Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 75

47. Slm sayfanız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Q ibneleri için soru . Merhaba herkese siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 102

49. Trabzon merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan yeminle mükemmel, face de paylaştım 14-04-2021 07:59:16

50. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , – 67

51. Mersin merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, saolun 20-04-2021 03:34:54

52. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, teşekkürler , emin – 389

53. Mardin dan kimler var. Q ibneleri için soru . selam arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 244

54. Sinop dan kimler var. Q ibneleri için soru . Slm sayfa cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 496

55. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 274

56. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 429

57. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

58. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 152

59. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, sağolun

60. Antalya merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, teşekkürler 28-05-2021 03:11:37

61. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 03-06-2021 01:37:22

62. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

63. Bu konu : ” Q ibneleri için soru ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 170

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link