Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler

Bu. Psikoposluk olayı da tehlikeli bir anlatı.

Qanon, belirli dezenformasyon parçalarını yaymak veya Özgür düşünürleri ifşa etmek için mi kuruldu? Muhtemelen

Her şey onların süslü haritalarında Saçmalık mı?

Hayır, hiç de değil. Gerçek psikopat bu. Bazı gerçek şeyleri, çoğu insanın görmezden geleceği ve alay edeceği bir biçimde sunacağız.

Q, yüzlerce, hatta binlerce yıldır var olan Teorilerin bir kümesidir.

“Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler ” çok güzel. Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 43

2. Kayseri dan kimler var. Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler . Selamlar web siten cidden mükemmel, face de paylaştım , Emine – 78

3. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 16-01-2021 19:39:44

4. Kırıkkale dan kimler var. Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 73

5. Erzurum dan kimler var. Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler . Slm bu web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 68

6. Bu konu : ” Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 115

7. Aksaray dan kimler var. Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 27

8. Aksaray dan kimler var. Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler . Merhaba web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 190

9. Bayburt dan kimler var. Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 136

10. Gaziantep dan kimler var. Q insanlarının ne kadar iyi olduğu komik ve sonra Q karşıtları sadece kaba, küçümseyen pislikler . Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 44

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link