Kategoriler
Genel

Q, Kanye’nin Başkanlık Teklifini öngördü mü?

Şuna bir bak, bazı eski Q mesajlarına bakıyordum ve 2018’de geri dönecek birinin önümüzdeki duyurusu için ofis için bakacağını söylüyor ve bu kişinin politikacı olmayacağını ve kolay olmayacağını belirtmek için bir noktaya değindi “saldırı”. Kimin ona karşı koşmaya karar verir gibi görünse, normal smear kampanya taktiklerini kullanarak zor zamanlar geçirecek.

Trump’ın yeniden seçim kampanyasının tamamı bir köpek ve midilli şovunun MSM’yi dağıtması anlamına geldiyse ve asıl plan onun bir kenara çekilmesi ve Kanye’nin yerine geçmesini sağlamaksa?Yeezy Q

Mantıklı olurdu, o zaman tamamen lüks hayatına geri dönerek tamamen haklı yaydı olabilir. Bu sadece benim fikrim, yoldan çekilebilir.

Gönderen … ProblemSolving101
[comments]

“Q, Kanye’nin Başkanlık Teklifini öngördü mü?” için 9 yanıt

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun 15-07-2020 21:17:49

Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 19-07-2020 18:03:51

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, şukuladım 28-07-2020 00:41:46

Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 05-08-2020 00:06:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir