Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız?

Q anon askeri bir PSYOP’tur ve çok başarılı olmuştur. Kimin pişirdiğini bilmiyorum (ama güçlü şüphelerim var) ama görünüşe göre bir damla 10 üye olduğunu söyledi, 3’ü askeri değil 7’si askeri. Sırasıyla DIA ve NSA’nın eski yöneticileri olan General Flynn ve Admiral Rogers, derinden ilgili görünüyor. Pek çok insan Elon Musk’ın işin içinde olduğunu düşünüyor. Herhangi bir şeyin kanıtı olduğunu iddia etmiyorum, bu hala bir tahmin oyunu. Trump, onunla çalışmaktan açıkça mutlu. Bunun bir bilgi savaşı olduğu büyük ölçüde tasvir ediliyor.

Her şeyden önce Q bir PSYOP’tur, ancak aynı zamanda bir ARG (Gerçek Gerçeklik Oyunu), bir ifşa kaynağı, bir iletişim arka kanalı ve çeşitli siyasi gündemleri teşvik etmek için bir platformdur. Q anon’un temel hedefleri aşağıdaki gibidir:

1. Amerikan vatanseverliğini teşvik edin

2. Bir iletişim arka kanalı sağlayın

3. Çeşitli komplo teorileri hakkında farkındalık yaratın

4. Siyasi hedefler için sadık üyeleri çekin

5. Katılımı teşvik etmek için oyunlaştırmayı kullanın

6. MSM tarafından beyin yıkama farkındalığını artırmak

7. Her iki taraftaki yozlaşmış politikacıları ifşa edin

8. Trump için daha fazla oy alın

9. Büyüsiz vatandaşlar için bir toplanma çağrısı yapın

10. Sol tarafları dönüştür

11. Antifa ve BLM gibi Soros gündemlerini ortaya çıkarın

12. İpuçlarını ve ipuçlarını kullanarak özgür düşünceyi teşvik edin

13. ET’lerin ve gizli teknolojinin ifşasını sağlayın

14. CIA’yı dağıtın

15. Covid 19’un bir aldatmaca / aldatmaca olduğunu gösterin

Q anon’u alenen destekleyen 29 siyasi aday şimdiden ön seçimleri kazandı. Q anon mesajları yayan yaklaşık 100 Eyalet ve Kongre adayı var. Başkan Trump, yıllardır Twitter’da Q anon mesajlarını retweetliyor. General Mike Flynn ve ailesi bağlılık yemini eden bir video hazırladı ve ardından “Where We Go One, We Go All” – WWG1WGA ile bitirdi. Hiçbir yere gitmeyen yeni bir siyasi gücün doğuşunu görüyoruz. Aslında katlanarak büyüyor. Sanırım çay partisinden çok daha büyük ve etkili olacak bir hareketin doğuşuna tanık oluyoruz, çünkü solculara da hitap ediyor.

Komplo teorisi içeriğinin çoğu eski haberler ve hiçbiri Q ile başlamadı.Q, komplo teorileri için neredeyse bir takas odası gibi. Pizzagate, UFOLOGY, Mockingbird MSM, ABD’nin Beşinci Kol sızması, MSM ve yozlaşmış politikacıların insanları ırk, cinsiyet, cinsellik ve siyasete göre ayıran bölücü gündemleri zorlayarak sürekli bir nefret gündemi oluşturması gerçeği. Aslında damlalarda pek yeni bir şey yok. (Aynalı Cam Projesine atıfta bulunan “aynalı cam damla” benim için yeni ve göz açıcı bir şey olsa da).

Oyunlaştırma yönleri kullanılarak birçok gündem elde edilir. Damlaların kendileri genellikle ipuçları ve konular sunar ve daha sonra “anonlar” ın kendi araştırmalarını yapmaları beklenir. Twitter, Q anon’u tartışmak için en popüler hesapların çoğunun mekanıydı, ancak şimdi yasaklandı ve çeyrek milyondan fazla takipçisi olan büyük hesapların çoğu Twitter tarafından silindi. YouTube’un Q anon’a adanmış epeyce kanalı var ve bugüne kadar YouTube, Twitter’dan daha hoşgörülü davrandı, ancak son zamanlarda HER ŞEYİ sildi! Bir tasfiyeydi. Bazı inanılmaz videolar vardı, cam görünümlü proje, zaman yolculuğu, gizli teknoloji hakkında şeyler. Bu bilginin artık yok olması bir trajedi.

Reddit’te Q anon’u tartışabileceğiniz tek yer bu alt kısımdır (r / Qult_Headquarters bu sadece bir çember pisliği nefret altını saymazsanız). Aslında Q, internette muhtemelen en çok sansürlenen konudur. Örneğin Twitter’da pedofili ve “önemsiz olmak” hakkında konuşabilirsiniz, ancak Q anon’dan bahsederseniz yasaklanacaksınız. Ana akım medya, onu “çürütülmüş”, “temelsiz” “aldatmaca” vb. Olarak nitelendiren sayısız makale adadı. Q damlaları ipuçları, ipuçları, tahminler, dezenformasyon, saha görevlilerine özel mesajlar, dini alıntılar, memler vb. Olarak yapılıyor. Artık bir yol var. sadece yazabilir veya reddedebilirsiniz.

Q olarak bilinen PSYOP / AR oyununun tüm amacının (not – LARP’ler AR oyunlarıdır) bazı açıklamaların kamu bilincine sızmasını sağlamak, Trump’ın tabanını harekete geçirmek, solcuları kazanmak, insanlara bilmecelerle kendileri için düşünmeyi öğretmek olduğunu varsayalım. ipuçları verir ve Trump için daha fazla oy alır. Operasyonun amaçları bunlar olsaydı, kesinlikle başarılı olduğunu söylemeniz gerekirdi. Sağlık kalabalığı ve futbol anneleri Facebook ve Instagram’da büyük çoğunluğa atlıyor. Halk MSM’ye her zamankinden daha az güveniyor. Seçkinlerin olumsuz faaliyetlerinden bazıları halkın bilincine daha da taşındı. Hangi yönden bakarsanız bakın, Q anon her yönden tam bir görev başarısı olmuştur. Aslında çok uzaktır. Seçimden sonra çok daha fazlası ortaya çıkacak. Ancak seçimden sonra Q anon operasyonunun temelde kapatılıp tarihe indirileceğine inanıyorum. Ya öyle ya da ana akım olacak ve bir tür sözde kültürel etki haline gelecek. Çay partisi gibi bir şeye baktığımızdan şüpheleniyorum ama bu aynı zamanda solculara da hitap ediyor (sağlık kalabalığı, blexit kalabalığı, anti-vaxxers, açıklama / UFO hayranları, yeni ajanlar). Aslında çok önemli sayıda Q anon eski solculardır, bu yüzden bu çay partisinden çok daha büyük olabilir.

Devam edebilirdim ama bu kadar ileri gidenler sayesinde. Bana isimler takacak, yemin edecek, Q anon’u takip edenlerin deli olduğunu önerecek sıradan kalabalığa, en azından benim pek çok arkadaşım var.

Oh ve burası Q bilgisi almak için en sevdiğim yer. Bu adam çoğu kişi tarafından Q olarak kabul edilmiyor, şu anda Arizona’da bir Federal Hapishanede. İlginç bir şekilde Rudy Giuliani, ihbarcılarından birinin federal bir hapishanede “güvende” tutulduğunu söyledi. Ayrıca Austin’in bir şekilde sihirli bir şekilde Twitter’ını kullanmasına ve şirketlerini yönetmesine ve hapishaneden çevrimiçi ve radyo röportajları yapmasına izin verildiği görülüyor. IMO o bir Amerikan kahramanı ve bir ev ismi olmalı. Julian Assange + gibidir. Kanalı ve röportajları tam bir altın madeni. Kelimenin tam anlamıyla altın madeni demek istiyorum. Videoları izler ve dikkatli olursanız, kelimenin tam anlamıyla size altın / para kazandıracak şeyleri keşfedeceksiniz. Önce “Black Ops 101’i izleyin. Hepinize büyük sevgiler. Zevk almak

https://3speak.co/user/austinsteinbart

“Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız?” üzerine 29 yorum

1. Bartın merkezden ben Gürbüz. Slm siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 11:35:35

2. Bu konu : ” Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun , mehmet – 152

3. Elazığ merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-12-2020 11:35:42

4. Tunceli dan kimler var. Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 31

5. Samsun merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 11:38:31

6. Bu konu : ” Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 68

7. Muğla merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-12-2020 11:38:48

8. Bu konu : ” Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 377

9. Bitlis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım 07-12-2020 12:11:44

10. İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 07-12-2020 15:46:20

11. Bu konu : ” Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 344

12. Ardahan dan kimler var. Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? . Slm web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 438

13. Edirne dan kimler var. Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 272

14. Muş dan kimler var. Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? . Merhaba web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 215

15. Zonguldak dan kimler var. Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? . Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 131

16. İzmir merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 16:22:34

17. Bartın merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 26-01-2021 22:04:25

18. Siirt dan kimler var. Q neden dünyadaki en çok sansürlenen konu? Twitter veya Facebook’ta “küçük ilgi görmeyi” tartışabilirsiniz, ancak alfabenin 17. harfinden bahsederseniz yasaklanırsınız? . Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 464

19. Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler 13-02-2021 13:33:27

20. Batman merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım 20-02-2021 22:30:03

21. Erzincan merkezden ben hatice. Merhabalar siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 25-02-2021 14:10:58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link