Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu?

Snowden hakkındaki Q gönderilerini okudum ve Q, Snowden’ı çağırmış gibi görünüyor ve bu hiç mantıklı gelmiyor. Q’ya yeni bakmaya başladım ve bu bana bunun tam bir saçmalık gibi hissettiriyor. ABD’deki kitlesel gözetleme programlarını ifşa ettikten sonra bile Snowden’ı bir CIA ajanı olarak nasıl çağıracaksınız? Bu anlamlı değil.

gönderen … bigtree17
[comments]

“Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu?” üzerine 15 yorum

1. Afyon merkezden ben ali. Slm paylaşımınız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 09:23:07

2. Van dan kimler var. Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu? . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun , emin – 1

3. Bu konu : ” Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 3

4. Batman dan kimler var. Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu? . Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, saolun , doruk – 236

5. Bu konu : ” Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 94

6. Bu konu : ” Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 393

7. Kırklareli dan kimler var. Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu? . Mrb web siten inan ki çok güzel, teşekkürler , banu – 198

8. Kocaeli dan kimler var. Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 107

9. Mardin dan kimler var. Q neden görünüşte Snowden’ı suçluyor ya da çağırıyordu? . selam arkadaşlar paylaşım cidden güzel, face de paylaştım , memo – 245

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link