Q-Nonners, geri çekilin

Kyle Rittenhouses’ın eylemleri o kadar korkunç ki onları haklı çıkarmanın tek “ahlaki olarak savunulabilir” yolu kurbanları “sübyancılar” ve “suçlular” olarak taklit etmek olabilir mi?

Bu yüzden, Amerikalıların silahlı bir kanunsuzun kaprisiyle yargılamasını, jürisini ve infazını normalleştiriyoruz.

Yardım edemem ama bu yolun 1 Aralık 2016’da Edgar Madison’ın “pedofilleri” yargılama bahanesiyle bir pizza dükkanına silahla girmesiyle başladığını düşünüyorum. Ve yol … Umarım Tanrı … bizi, okullar gibi kamu kurumlarının gençlerimizi yozlaştıran “pedofiller” tarafından desteklenen kötü telkin makineleri olduğu anlatısına götürüyor. Sonra okul saldırılarını normalleştiriyoruz.

… 0991resutidder tarafından gönderildi
[comments]

“Q-Nonners, geri çekilin” üzerine 18 yorum

1. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 08-09-2020 14:07:00

2. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-09-2020 17:54:04

3. Samsun merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, facebookta paylaştım 18-09-2020 12:42:29

4. Bayburt merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-10-2020 07:36:53

5. Eskişehir dan kimler var. Q-Nonners, geri çekilin . Slm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 342

Yorum yapın