Yerini alacak biri var. Ben değilim. W Değil Q Değil. Doğru olanı temsil eden bir S. S, doğruyu söylemek için elinden geleni yapacaktır. Geleceği tahmin edebilir mi? hepimiz insan değil miyiz? Doğru değilse bile (; #redpill #thecabalisdead #45 #itistime

…justlaughsome tarafından gönderildi
[comments]

33 Comments

1. Samsun dan kimler var. Q öldü . Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 249

2. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 15-08-2021 06:27:40

3. Iğdır merkezden ben emin. Merhabalar siten inan ki mükemmel, sağolun 15-08-2021 06:30:19

4. Gümüşhane dan kimler var. Q öldü . Selam web siten valla çok iyi, tebrikler , doruk – 380

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 156

6. Van dan kimler var. Q öldü . Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 29

7. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

8. Kilis merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-08-2021 06:53:08

9. Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

10. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım 15-08-2021 07:00:38

12. Ordu dan kimler var. Q öldü . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 187

13. Bitlis dan kimler var. Q öldü . Merhaba web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım , Hasan – 406

14. Kars dan kimler var. Q öldü . Merhaba herkese paylaşım cidden çok iyi, tebrikler , mehmet – 256

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 138

16. Antalya merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun 15-08-2021 11:27:08

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Konya dan kimler var. Q öldü . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 258

19. Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 475

20. Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 482

21. Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun , hatice – 163

22. Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 407

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 24

24. Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 114

25. Samsun dan kimler var. Q öldü . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 33

26. Tunceli dan kimler var. Q öldü . Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 93

27. Edirne dan kimler var. Q öldü . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , ahmet – 59

28. Ağrı dan kimler var. Q öldü . Merhaba paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım , – 408

29. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Q öldü . Merhabalar web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 260

30. Bu konu : ” Q öldü ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki güzel, şukuladım , Emine – 460

Write A Comment