Kategoriler
Genel

Q ppl: Ellen ve Hanks’ın pedo’nun NO bağlantısı veya kanıtı olmayan “adrenokrom” bağımlısı olduğuna inanan aynı insanlar, Trstein’ın Epstein ve arkadaşlarına birkaç bağlantıya / bağlantısına rağmen bu şeylerden herhangi biri ile katılabileceğini şiddetle inkar ediyorlar. komplocular. O ne lan?

Hanks ve Ellen’ın “çocuk yediklerini” veya geri kalanımızın bu düzensiz “sübyancı cadı avı” gibi görünmesini sağlamak için beslendiğiniz sansasyonel propagandaları kanıtlamak için kesin bir kanıtınız veya gerçek bir bağlantınız / bağlantınız yok. Hiç yok. Sadece dalmanız için eğlenceli bir hayal.

Ve Q’nun size bulaştığı partizan önyargı, sizi, en azından Epstein ile bazı önemli bağlantıları vardır ve cinsel istismar ve ürpertici davranış öyküsü, muhtemelen bu şeylerde yer alabilir.

Ne kadar boktan tavuk bu? Bu, bazı köklü korku ve çaresizliği ileten arkadaşlarım.

Partizan önyargısını ne zaman bırakacak, favorileri seçmeyi bırakacak ve sadece bu saçmalıktan uzaklaşacaksınız?

“Q ppl: Ellen ve Hanks’ın pedo’nun NO bağlantısı veya kanıtı olmayan “adrenokrom” bağımlısı olduğuna inanan aynı insanlar, Trstein’ın Epstein ve arkadaşlarına birkaç bağlantıya / bağlantısına rağmen bu şeylerden herhangi biri ile katılabileceğini şiddetle inkar ediyorlar. komplocular. O ne lan?” için 7 yanıt

Antalya merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 19:07:25

Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 19:34:23

Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 19:28:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir