Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuda QAnon takipçilerinden hiçbir zaman doğrudan bir cevap alamadım. Q anlatısının temel dayanağı, Trump’ın seçkin pedofilleri yakmasıdır.

Trump’ın akıl hocası ve yakın arkadaşı Roy Cohn’du. Roy, AIDS’ten ölen dolaplı bir eşcinsel adamdı (her ne kadar kamuoyunda AIDS hastaları ve eşcinsel erkekler hakkında çok olumsuz konuşan bir muhafazakâr olmasına rağmen).

Bu makaleyi okursanız, Roy Cohn’un küçükleri içeren Epstein tarzı bir cinsel şantaj şeması yürüttüğünü görürsünüz: https://www.mintpressnews.com/shocking-origins-jeffrey-epstein-blackmail-roy-cohn/260621/

Trump’ın kendisi elbette Epstein ile fotoğraflandı.

Q anlatısının bir başka ilkesi, Rothschild ailesinin Cabal’ın bir parçası olmasıdır. Yine de Trump’ın ticaret sekreteri Wilbur Ross Rothschild bankasında çalıştı ve yıllar önce Trump’ı Rothschild parasıyla kurtardı.

Trump’ın arkadaş olduğu diğer cinsel istismarlar ve pedofiller arasında John Casablancas, Ralph Shortey, Tevfik Ari ve George Nader sayılabilir.

Açıkçası, bunu her sorduğumda, “Plana güvenin” gibi bir cevap almıyorum. Bu gerçekten hiçbir şey söylemiyor, TBH, kör inanç gibi geliyor.

Bu bağlantılar neden Q takipçilerini rahatsız etmiyor? Tüm bu insanlarla kavga ederken Trump’ın sözde pedofil halkaları yaktığını nasıl açıklarsınız?

“Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz?” üzerine 70 yorum

1. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, sağolun 09-04-2020 03:38:17

2. Bitlis merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-04-2020 12:53:39

3. Bayburt merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:56:13

4. Kastamonu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 07:10:52

5. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-05-2020 02:40:11

6. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 18-05-2020 17:16:57

7. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-06-2020 20:49:49

8. Kırşehir merkezden ben banu. Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-07-2020 18:51:43

9. İstanbul merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 22:00:37

10. Sinop merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 06-08-2020 23:48:44

11. Ağrı merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 05-09-2020 08:53:43

12. Muğla merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 15-09-2020 02:08:00

13. Iğdır merkezden ben doruk. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:33:40

14. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 304

15. Bartın merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 01:52:17

16. Siirt merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-10-2020 17:53:44

17. Artvin dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, şukuladım , – 383

18. Tokat dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, sağolun , elif yılmaz – 50

19. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 425

20. Konya dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 78

21. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 02:22:07

22. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 451

23. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 136

24. Ağrı dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 429

25. Adıyaman dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 83

26. Hakkari merkezden ben . Merhabalar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-01-2021 11:22:32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link