Kategoriler
Genel

Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuda QAnon takipçilerinden hiçbir zaman doğrudan bir cevap alamadım. Q anlatısının temel dayanağı, Trump’ın seçkin pedofilleri yakmasıdır.

Trump’ın akıl hocası ve yakın arkadaşı Roy Cohn’du. Roy, AIDS’ten ölen dolaplı bir eşcinsel adamdı (her ne kadar kamuoyunda AIDS hastaları ve eşcinsel erkekler hakkında çok olumsuz konuşan bir muhafazakâr olmasına rağmen).

Bu makaleyi okursanız, Roy Cohn’un küçükleri içeren Epstein tarzı bir cinsel şantaj şeması yürüttüğünü görürsünüz: https://www.mintpressnews.com/shocking-origins-jeffrey-epstein-blackmail-roy-cohn/260621/

Trump’ın kendisi elbette Epstein ile fotoğraflandı.

Q anlatısının bir başka ilkesi, Rothschild ailesinin Cabal’ın bir parçası olmasıdır. Yine de Trump’ın ticaret sekreteri Wilbur Ross Rothschild bankasında çalıştı ve yıllar önce Trump’ı Rothschild parasıyla kurtardı.

Trump’ın arkadaş olduğu diğer cinsel istismarlar ve pedofiller arasında John Casablancas, Ralph Shortey, Tevfik Ari ve George Nader sayılabilir.

Açıkçası, bunu her sorduğumda, “Plana güvenin” gibi bir cevap almıyorum. Bu gerçekten hiçbir şey söylemiyor, TBH, kör inanç gibi geliyor.

Bu bağlantılar neden Q takipçilerini rahatsız etmiyor? Tüm bu insanlarla kavga ederken Trump’ın sözde pedofil halkaları yaktığını nasıl açıklarsınız?

“Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz?” için 24 yanıt

Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, sağolun 09-04-2020 03:38:17

Bitlis merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-04-2020 12:53:39

Bayburt merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:56:13

Kastamonu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 07:10:52

Adıyaman merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-05-2020 02:40:11

Kayseri merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 18-05-2020 17:16:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir