Bu konuda QAnon takipçilerinden hiçbir zaman doğrudan bir cevap alamadım. Q anlatısının temel dayanağı, Trump’ın seçkin pedofilleri yakmasıdır.

Trump’ın akıl hocası ve yakın arkadaşı Roy Cohn’du. Roy, AIDS’ten ölen dolaplı bir eşcinsel adamdı (her ne kadar kamuoyunda AIDS hastaları ve eşcinsel erkekler hakkında çok olumsuz konuşan bir muhafazakâr olmasına rağmen).

Bu makaleyi okursanız, Roy Cohn’un küçükleri içeren Epstein tarzı bir cinsel şantaj şeması yürüttüğünü görürsünüz: https://www.mintpressnews.com/shocking-origins-jeffrey-epstein-blackmail-roy-cohn/260621/

Trump’ın kendisi elbette Epstein ile fotoğraflandı.

Q anlatısının bir başka ilkesi, Rothschild ailesinin Cabal’ın bir parçası olmasıdır. Yine de Trump’ın ticaret sekreteri Wilbur Ross Rothschild bankasında çalıştı ve yıllar önce Trump’ı Rothschild parasıyla kurtardı.

Trump’ın arkadaş olduğu diğer cinsel istismarlar ve pedofiller arasında John Casablancas, Ralph Shortey, Tevfik Ari ve George Nader sayılabilir.

Açıkçası, bunu her sorduğumda, “Plana güvenin” gibi bir cevap almıyorum. Bu gerçekten hiçbir şey söylemiyor, TBH, kör inanç gibi geliyor.

Bu bağlantılar neden Q takipçilerini rahatsız etmiyor? Tüm bu insanlarla kavga ederken Trump’ın sözde pedofil halkaları yaktığını nasıl açıklarsınız?

Author

92 Comments

1. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, sağolun 09-04-2020 03:38:17

2. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. Bitlis merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-04-2020 12:53:39

4. Selamlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

5. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

7. Isparta merkezden ben banu. Slm paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler 22-04-2020 10:37:26

8. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bayburt merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:56:13

10. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, teşekkürler

11. Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

12. Kastamonu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 07:10:52

13. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun

14. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-05-2020 02:40:11

15. Merhabalar paylaşımın cidden hoşuma gitti, teşekkürler

16. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 18-05-2020 17:16:57

17. Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

18. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

19. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-06-2020 20:49:49

20. Merhaba paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

21. Malatya merkezden ben Emine. Mrb web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 08-06-2020 19:08:10

22. Amasya merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler 13-06-2020 19:57:03

23. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

24. Bitlis merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten harbiden hayran edici, şukuladım 29-06-2020 00:49:30

25. Kırşehir merkezden ben banu. Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-07-2020 18:51:43

26. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

27. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

28. Çanakkale merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha güzel, teşekkürler 13-07-2020 18:15:10

29. Mardin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten ciddiyim güzel, saolun 28-07-2020 14:19:27

30. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

31. İstanbul merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 22:00:37

32. Sinop merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 06-08-2020 23:48:44

33. Antalya merkezden ben gaye. Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun 10-08-2020 04:07:22

34. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun

36. Ağrı merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 05-09-2020 08:53:43

37. Muğla merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 15-09-2020 02:08:00

38. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, saolun

39. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Iğdır merkezden ben doruk. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:33:40

41. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 304

43. Bartın merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 01:52:17

44. Siirt merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-10-2020 17:53:44

45. Artvin dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, şukuladım , – 383

46. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım

47. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, sağolun , elif yılmaz – 50

48. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 425

49. Konya dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 78

50. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

51. Aksaray merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun 22-12-2020 00:16:09

52. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 02:22:07

53. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 451

54. Merhaba bu web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım

55. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 136

56. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 429

57. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

58. Adıyaman dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 83

59. Hakkari merkezden ben . Merhabalar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-01-2021 11:22:32

60. Mrb bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 498

62. Selamlar sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, sağolun , hatice – 271

64. Kırklareli dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 318

65. Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

66. Sakarya merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız harbiden güzel, saolun 26-02-2021 05:05:41

67. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, şukuladım 01-03-2021 11:05:54

68. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 191

69. Ordu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 22-03-2021 19:50:20

70. selam arkadaşlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

71. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

72. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 15:50:24

73. Sinop merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, face de paylaştım 06-04-2021 00:33:37

74. Çankırı dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 428

75. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 144

76. Erzurum merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-04-2021 23:55:03

77. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, tebrikler , – 163

78. Isparta dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 199

79. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 05:50:10

80. Bu konu : ” Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 442

81. Samsun dan kimler var. Q / QAnon’u destekleyenler, Trump’ın Roy Cohn, John Casablancas ve seks suçlarıyla suçlanan diğerleriyle olan dostluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 471

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link