Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu?

Q bir dezenformasyon operasyonu olarak kuruldu. Memlerden bilgi alan bu Q askerleri bir araya gelerek sokaklarda çığlık attıkları komploları sanki deli insanın başıboş gibi gösteriyor. Bu boku 15 yıldan beri araştırmak çok can sıkıcı. Birkaç saat içinde aldıkları aptal aptal memlerinden topladıkları bilgileri saçma göründü. Bu yanlış bilgili insanların çalışma şekli bu şekilde çalışıyor ve takipçilerinin% 80 gerçekle% 20 delilikle konuşmalarını sağlıyor. Q nerede şimdi herkese sübyancı ve satanist diyen bu insanlar nerede?

“Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu?” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 174

2. Karabük dan kimler var. Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 97

3. Bu konu : ” Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , doruk – 106

4. Trabzon dan kimler var. Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, saolun , – 95

5. Samsun dan kimler var. Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 71

6. Bu konu : ” Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 37

7. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 21:07:33

8. Bu konu : ” Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten mükemmel, şukuladım , – 387

9. Manisa merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, saolun 02-01-2021 22:03:59

10. Ağrı merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-01-2021 02:38:39

11. Bu konu : ” Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 9

12. Niğde dan kimler var. Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? . Selam herkese sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 247

13. Eskişehir merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız gerçekten iyi, saolun 13-01-2021 18:04:23

14. Bu konu : ” Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 220

15. Bu konu : ” Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? ” çok güzel. Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 357

16. Bu konu : ” Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 126

17. Hakkari dan kimler var. Q şimdi nerede? Trump, satanist pedo seçkinlerini durdurdu mu? . Slm siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 331

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link