Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur.

Hiç birinizin bunu anlamamış olması gerçekten basit ve şaşırtıcı. Occam’ın usturası bununla çok sert vuruyor. Açık konuşacağım ve hayır, somut bir kanıtım yok ama en mantıklı cevap bu.

Bir saniye düşünün. Q, ÇOK ÇOK alt sağdaki ve koz çevrelerindeki en büyük etkileyicilerden biridir. İnternet meraklısı, muhtemelen Q gönderisinden önce bir 4chan kullanıcısı ve algoritmaya nasıl ulaşılacağını biliyor. Alakalı kalması için algoritmaları nasıl manipüle edeceğine dair bilgisinin, düşünülemeyecek ve planlanamayacak kadar kesin olduğunu söyleyebilirim.

İşte benim fikrim: Q, 4chan ve diğer sitelerdeki kampanyasıyla ilgili yoğun trafiği fark ettikten sonra koz tarafından tutulan bir reklamcı. Q muhtemelen bir değil, koz tarafından tutulan bir grup insan. Muhtemelen bütün gününü internette geçiren bir ila iki süper internet anlayışlı adam, diğer adıyla kahrolası inekler. Bir kaç psikolog ve analist, işlerin daha bilimsel yönleriyle başa çıkacak. Onların işi? Trump’ı, muhafazakarların ter döktüğü tüm öcülerin “bataklığını kurutmak” olan karşı kültür gizli ajanı olarak popülerleştirmek. Amaçları, kozu bir tür devrimci kahraman gibi göstermektir. İkinci işleri mi? Temizlemek. Sınır grupları ve muhafazakarları, kozun yaptığı her şeyin sadece 4 boyutlu satranç olduğuna ikna edin. Koz bir hata yaptığında veya tamamen tuhaf ve çirkin bir şey söylediğinde, ortalığı temizlemek için Q gelir. Tüm yarım kalmış uçları birbirine bağlamak için her ne şekilde olursa olsun manipülasyon, yalanlar ve uydurmayı kullanırlar ve kozun daha büyük bir kapsayıcı planı varmış gibi görünmesini sağlarlar. “Pantolonuma sıçıyorum uh oh” diye tweet attıysa, Q bir saat sonra twitterda zıplar ve insanları bunun gizli bir kodun parçası olduğuna ve bu kozun pantolonuna hiç sıçmadığına ikna etmeye çalışırdı. takipçilerinin lejyonlarına selam verdi ve eğer kodu anlamazsan bunun sebebi Uyanman gerektiğinden.

tl; dr Q, gerçekten hepiniz çılgın bir milyarder için yüceltilmiş bir sosyal hizmetliye ibadet ederken, kozu süper dahiyane bir karşı kültür kahramanı gibi göstermek için tutulan bir grup pazarlamacı ve inek.

… Grimeslave tarafından gönderildi
[comments]

“Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur.” üzerine 12 yorum

1. Elazığ dan kimler var. Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, saolun , mehmet – 297

2. Bu konu : ” Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur. ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 426

3. Erzurum dan kimler var. Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur. . Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , Hasan – 326

4. Bu konu : ” Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 108

5. Erzurum dan kimler var. Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur. . Mrb web sitesi inanki iyi, tebrikler , gaye – 283

6. Van dan kimler var. Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur. . Selam herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 301

7. Bu konu : ” Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 290

8. Sivas merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 28-01-2021 07:46:53

9. Bu konu : ” Q, Trump’ın reklamcısıdır ve her zaman da öyle olmuştur. ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım , emin – 316

10. Antalya merkezden ben Aylin. Mrb web siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 01-03-2021 13:17:03

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link