Kategoriler
Genel

QAnon

Qanon nedir? Bu gerçek mi? Bu bir psikopat mı? Bir LARP mı? Bu yazı Qanon'un ne olduğuna değinecek. İçeri girmeden ilkin, öncelikle zemin bilgisini örtmeliyiz.

Dünyamız, birkaç aile kan çizgisinden meydana gelen minik bir avuç insan tarafınca denetim edildi; Tüm hükümetlere, tüm toplumsal topluluklara, tüm eğlence endüstrilerine yerleştirilmiş kuklalarını kullanarak tüm ipleri perdelerin arkasından çekerek hayatımızın her yönünü denetim ettiler. Üçgen bir güç yapısıdır. Her şey bir seviyedir ve en üste yaklaştıkça, güç daha azca ve daha azca insana düşer. Tepede olanlar, kabul edilemez oranda zenginlik ve güce sahipler. Bu insanoğlu saf şeytan. Kelimenin tam anlamıyla şeytana yakarma ediyorlar. Saldırı eder, işkence yapar, öldürür ve evlatları yer. Filmden çıkmış bir şey.

Bu insanoğlu her şeyi yönetmişlerdir. Son insanlık tarihinde meydana gelen oldukça azca şey organik olarak gerçekleşmiştir. Her şey evvel belirlenmiş. I. Dünya Savaşı. II. Dünya Savaşı. Sence Hitler'in Almanya'da tüm gücü var mıydı? Bir kuklaydı. En azından bir asırdır, bu dünya yapım edilmiş bir yalan yaşıyor.

Denetlemek için tüm ülkelerden ABD'nın 1 numara olacağını anlatmaya gerek yok. ABD oldukça uzak, gezegendeki en kuvvetli ülke, bu yüzden haiz olunması ihtiyaç duyulan en mühim ülke. Ve haiz olunan. ABD, on senelerdir bu şeytani, şeytani kabal tarafınca yönetiliyor. JFK ve Reagan aykırı olan son iki başkandı ve iyi mi olduklarına bakın. Gezegenimiz 2. Dünya Savaşı'na girecekti. NWO'nun (yeni dünya düzeni) hedefi, nüfusun büyük bir bölümünü silmek, dünyayı tek bir dünya hükümetine dönüştürmek ve her şeyi denetim altına almaktı. Bir adam bir yürüyen merdiven çıkıp cumhurbaşkanlığına adaylığını açıklayana kadar olacak olan buydu.

Donald Trump başkanlık görevini yürütmesinden oldukça ilkin, Birleşik Devletler Ordusu Trump ile temas halinde oldu, onu tanıttı ve girişimde bulunacakları operasyon şeklinde olanaksız bir misyonu deklare etti. Bu şeytani kabalın saltanatını sona erdirecek, dünyanın kontrolünü geri alacak ve onu hakkaten hak edenlere, biz insanlara verecektik. 2016 cumhurbaşkanlığı seçimi, kelimenin tam anlamıyla insanlığı kurtarmak için meydana getirilen bir savaştı. Bunun kulağa inanmak şeklinde geldiğini biliyorum, fakat gerçekliğimizin ölümcül gerçeği. Her neyse ki bizim için kazandık. ASLA seçimleri kaybedeceğini düşünmediler. Kabal dikkatsiz, özensiz oldu ve bu yüzden onlara gezegenin yüzündeki en mühim hükümet pozisyonuna mal oldu. Trump'ın yemin etmiş olduğu andan itibaren, dünyayı geri alma planı tam güçle başladı.

Şimdi Q yada Qanon devreye giriyor. İyi adamlar bunu halka açıklayamazlardı. Onlara tüm korkulu gerçekleri bir kerede söylemek, ABD'yı ve açıkçası dünyayı kaosa sürüklerdi. Ek olarak, ne olup bittiği mevzusunda herkesi karanlıkta bırakamazlardı, bu da fena olurdu. Bunun yerine, insanlık tarihindeki en büyük kamu askeri haber alma operasyonunu başlattılar. 28 Ekim 2017'de, Birleşik Devletler Ordusu informasyon yayma kampanyası Qanon'u başlattı.

Q'nun amacı halkı gerçek zamanlı olarak neler olup bittiği mevzusunda bilgilendirmekti. Dikkatini çekenler, Q'nun gönderilmiş olduğu bilgiyi kullanabilirler ve gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğiyle beraber, resmin tamamını birleştirebilirler. Q'nun amacı, insanların eleştirel ve mantıklı düşünmeyi kullanmalarını sağlamaktı. Bazı inkarcıların koymak istediği şeklinde, Q bir “peygamber” değildir. Q "tahminlerde bulunmaz". Q'nun amacı bilgilendirmektir. Q'nun amacı insanların düşünmesini sağlamaktır. Bu, birçok insanoğlunun anlayamadığı şey. Q, dünyamızı kurtarmak için kapalı kapılar ardında savaşan iyi yurtseverlerin sesi.

Q'nun halkı neler olup bittiği mevzusunda bilgilendirmek için bir arka kapı kanalı bulunduğunu anladığınızda, her şey mantıklı geliyor. Q düzmece değil. Q, bir LARP değildir. Q bunların hiçbiri değil. Q, askeri bir haber alma operasyonu. İnsanlık tarihinin en büyük içindeki düşüşü. Q, iki yıl süresince neler olacağını bizlere söyledi. Obama yönetiminin en yüksek seviyeleri Trump’ı çerçevelemeye çalıştı ve bu tam olarak şu an kastedilen 2019.09’da belirttiği tam olarak budur. IG raporu yakında yayınlanacak ve HER ŞEY’in S’sini doğrulayacak.

Bunun sonunda biz varız. Halkın vakalarla ilgili anlayışı derhal köşede. Tarihin en büyük yolsuzluk temizliğinin başlamasına şahit olmak üzereyiz. HİÇBİR ŞEY geliyor ne durduracak. HER ŞEY, yolsuzluk, çocuk ticareti, gizli saklı toplumlar, insanlık zamanı, dünya dışı yaşamın varlığı, TÜM GERÇEKLER ile alakalı gerçekler yakında kitlelere açıklanmaya başlayacaktır. Bu Büyük Uyanış.

Karanlıktan aydınlığa. WWG1WGA.

“QAnon” için 96 yanıt

Aksaray merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-12-2019 09:18:59

Giresun merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2020 20:26:16

Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2020 12:49:37

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten vallaha hayran edici, saolun 12-01-2020 00:23:26

Kütahya merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 14-01-2020 03:47:35

Van merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2020 09:15:59

Mersin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 20-01-2020 03:31:52

Elazığ merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 22-01-2020 06:40:55

Yalova merkezden ben banu. Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-01-2020 06:40:57

Manisa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 22-01-2020 06:41:05

Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Ağrı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 22-01-2020 06:41:11

Mersin merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 22-01-2020 06:41:16

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım 22-01-2020 06:41:18

Kars merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım 22-01-2020 06:41:24

Giresun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, tebrikler 22-01-2020 06:41:28

Diyarbakır merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-01-2020 10:01:26

Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-01-2020 10:01:28

Tekirdağ merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 23-01-2020 10:01:32

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten valla hayran bıraktı, şukuladım 23-01-2020 10:01:34

Antalya merkezden ben banu. Selam siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 23-01-2020 10:01:38

Mardin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 23-01-2020 10:01:40

Ankara merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 23-01-2020 10:01:44

Isparta merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 23-01-2020 17:56:17

Tokat merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 23-01-2020 17:56:22

Yozgat merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 23-01-2020 17:56:28

Bursa merkezden ben ziya. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 23-01-2020 17:56:35

Çorum merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-02-2020 16:38:35

Kırıkkale merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, sağolun 13-02-2020 09:32:58

Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 17-02-2020 13:16:47

Kilis merkezden ben ahmet. Selam sayfan yeminle iyi, teraziye tıkladım 04-03-2020 08:33:51

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2020 16:25:42

Hakkari merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, saolun 24-03-2020 17:21:19

Kilis merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 25-03-2020 15:49:38

Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, saolun 08-04-2020 06:00:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir