Kategoriler
Genel

QAnon

Merhaba, QAnon hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

Şahsen ben bir Trump destekçisi değilim. Epstein'ın geri dönüşü ile bağları vardı, iletişim bilgileri Epstein'ın kara kitabında bulundu ve Tanrı'nın nedenini bildiği için rezil adayı birkaç kez ziyaret etti. İnkar edilemez Trump İsrail'in "dostudur" (bilinen Yahudiler olduğu için bilinen suçluları ve pedofilleri barındıran uluslararası bankacı cabal sayesinde kurulan mafya siyonizm devleti (bkz. 1917 Balfour Deklarasyonu)) 9/11 dans eden israilleriyle … İsrail'in neden korkunç bir ülke olduğu konusunda devam edebilirim). Yani, Trump ilk etapta gerçekten derin devlet için bir tehdit olsaydı, seçileceğini bile sanmıyorum.

Ama sonra tekrar QAnon gerçekten ilginç ve bu konuda gerçekten ikna edici bazı şeyler gördüm. Artı buna bağlıyım çünkü başka bir umut görmüyorum. Trump, ana akım medya ve politikacılar tarafından nefret ediliyor, belki de hiçbir şey için değil? Zeki bir işadamı, kesinlikle kendini göründüğü salak değil. Ve amcası John Trump, Tesla bağlantısıyla … Tüm bunları yapmak için idk. Umarım QAnon gerçek, NWO ile mücadelenin perde arkasında gerçekleştiğini ve yakında hükümet, Hollywood, MSM'nin kontrolündeki sübyancı okültistleri … parmaklıklar ardında veya ölü olarak göreceğimizi umuyorum.

Ama bu başka bir dikkat dağıtıcı olabilir. Aynı madalyonun başka bir tarafı. Yahudi bankacıların aynı savaşların her iki tarafını nasıl finanse ettiğini biliyor musunuz? Bu da bunun bir başka örneği, vatandaşlar arasındaki siyasi bölünmeyi ilerletiyor. Trump sadece başka bir kukla olabilir ve destekçileri, NWO gündemi hala sahne arkasında ilerlerken, Dünya'da bir tür mesihle savaşan kötülüğe karşı savaştığına inanıyorlar.

Peki evet, r / komplo QAnon ve Trump'tan ne yapıyor?

“QAnon” için 15 yanıt

Malatya merkezden ben gaye. Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 01-03-2020 23:44:09

Elazığ merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-03-2020 06:46:21

Batman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 04-03-2020 09:46:48

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi valla iyi, şukuladım 11-03-2020 00:54:55

Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 11-03-2020 07:49:55

Van merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2020 08:17:39

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan cidden iyi, face de paylaştım 12-03-2020 03:46:54

Sakarya merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 15-03-2020 03:48:10

Elazığ merkezden ben ziya. Selam web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-03-2020 18:47:45

Muğla merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 24-03-2020 00:26:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir