qAnon.

Geçtiğimiz günlerde buradaki transfobik gönderilerin miktarı göz önüne alındığında, q odağını bağnazlığa kaydırmış görünüyor? Hedef görevi, insanların hayatlarını nasıl yaşamayı seçtiklerine biraz fazla önem vererek, sahte liderliklerinin ve başarısız gündemlerinin boşluğunu denemek, güçlendirmek ve doldurmak için marjinal bir topluluğu küçümsemek için harekete geçti. q queer anon’u temsil ediyor olabilir mi?

gönderen … oatmother
[comments]

This Post Has 13 Comments

1. gaye

Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, sağolun

2. mehmet

Burdur merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 00:15:18

3. mehmet

Erzurum merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 19:29:04

4. Gürbüz

Kırıkkale dan kimler var. qAnon. . Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 472

5. banu

Karabük merkezden ben banu. Merhaba web siten yeminle hayran edici, tebrikler 12-02-2021 11:30:24

6. hatice

Karaman dan kimler var. qAnon. . Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 249

7. Gürbüz

Bu konu : ” qAnon. ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 368

8. elif yılmaz

Mardin dan kimler var. qAnon. . Selamlar paylaşım vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 312

9. hatice

Bu konu : ” qAnon. ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle hayran bıraktı, sağolun , hatice – 261

10. ziya

Tekirdağ merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 01:09:51

11. mehmet

Bu konu : ” qAnon. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , mehmet – 137

12. hatice

merhaba arkadaşlar sayfan harbiden güzel, tebrikler

13. Gürbüz

Şırnak dan kimler var. qAnon. . Selam herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 280

Bir cevap yazın