Peki, Qanon hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçek amaçlarının ne olduğunu düşünüyorsun? Qanon’un gerçekte kim olduğunu düşünüyorsun? Trump’ın dünyayı seçkinlerden kurtarmasıyla ilgili teorilerin gerçekten gerçekleşeceğini düşünüyor musunuz? Yoksa bu, insanları sonunda kurtarılacakları için hiçbir şey yapmalarına gerek olmadığı yanılsamasında tutmaya yönelik kontrollü bir muhalefetin başka bir biçimi mi?

Author

38 Comments

1. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Qanon . Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 479

2. Niğde merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 24-04-2021 11:12:43

3. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 317

5. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 13:10:16

6. Iğdır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 21:07:45

7. Bartın dan kimler var. Qanon . Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , Aylin – 282

8. Giresun dan kimler var. Qanon . Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 88

9. İzmir dan kimler var. Qanon . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 20

10. Sivas merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler 03-05-2021 09:13:10

11. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

12. Iğdır dan kimler var. Qanon . Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 9

13. Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım , gaye – 300

14. Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun , ziya – 261

15. Kütahya dan kimler var. Qanon . Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 353

16. Bilecik merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 11:19:58

17. Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 156

18. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. İzmir merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 20-05-2021 06:45:33

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 485

21. Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 489

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 253

23. Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz dikkat çekici, saolun , Hasan – 231

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 323

25. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım

26. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler

27. Kars merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, saolun 21-06-2021 14:32:01

28. Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 392

29. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

30. Bitlis dan kimler var. Qanon . Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , doruk – 459

31. Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. Slm siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 439

32. Diyarbakır dan kimler var. Qanon . Mrb paylaşım inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 373

33. Ordu dan kimler var. Qanon . Merhabalar sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 45

34. Adana dan kimler var. Qanon . Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, şukuladım , Aylin – 383

35. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

36. Kütahya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-07-2021 10:48:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link