Peki, Qanon hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçek amaçlarının ne olduğunu düşünüyorsun? Qanon’un gerçekte kim olduğunu düşünüyorsun? Trump’ın dünyayı seçkinlerden kurtarmasıyla ilgili teorilerin gerçekten gerçekleşeceğini düşünüyor musunuz? Yoksa bu, insanları sonunda kurtarılacakları için hiçbir şey yapmalarına gerek olmadığı yanılsamasında tutmaya yönelik kontrollü bir muhalefetin başka bir biçimi mi?

Author

11 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Qanon . Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 479

2. Niğde merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 24-04-2021 11:12:43

3. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” Qanon ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 317

5. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 13:10:16

6. Iğdır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 21:07:45

7. Bartın dan kimler var. Qanon . Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , Aylin – 282

8. Giresun dan kimler var. Qanon . Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 88

9. İzmir dan kimler var. Qanon . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 20

10. Sivas merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler 03-05-2021 09:13:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link