Austin Steinbart Q. Hayır, kelimenin tam anlamıyla. O “Q”.

Austin, kitap dışı bir DIA ajanıdır. (Savunma İstihbarat Teşkilatı)

QAnon aslında bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu.

Dünyanın dikkatini çeken “Q düşüşleri” aslında GELECEK askeri sınıf kullanmak Kuantum Bilgisayarlar + Yapay zeka.

Gelecekte bilgisayarın arkasında kimin olduğunu bilmek ister misiniz? Austin Steinbart. Ben buna Kuantum bilgisayarlar + AI ile birbirine geçmiş “Austins beyni” gibi bakmayı seviyorum, esasen tüm bu operasyonu gelecekten yürütmek için.

Son 3 yılda yayınlanan “Q dropları” 2 amaca hizmet etti:

No.1 İNSANLARA şu anda devam etmekte olan CANLI casus operasyonuna bir göz atalım.

No.2 To ŞAHSEN Austin Steinbart’a görevinde yardımcı olmak.

Austin, görevi süresince otellere, veri merkezlerine, çok gizli belge giyim evlerine ve askeri üslere sızdı. Tahtadaki bazı gönderiler doğrudan onun içindir, o sırada uğraştığı her konuda ona yardımcı olacak ipuçları.

Austin idi DIA ve Q + tarafından kendisini kamuya ifşa etmesi emredildi bu operasyonun arkasındaki kişi olarak ve bu operasyonu tamamen kamuoyunun dikkatine sunmak. (Q + aslında “Augmented Austin’in Q damlalarını onaylamasıdır”)

Austin şu anda federal hapishanede oturuyor ve 1 Eylül 2020’den beri.

Austin Steinbart, “” adlı bir siber güvenlik ve veri yedekleme şirketine ödeme yapıyordu.Datto“adlı bir grup dosyayı barındırmak için”Amorf Arşiv“.

Amorf Arşiv, Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin perde arkasında yaşanan vahşi suçları detaylandıran seçkin WikiLeak e-postaları ve belgelerinden oluşan bir ev sahipliği yapmaktadır.

Austins’in halka açık YouTube kanalı ilgi görmeye başladığında ve sosyal medyada tur atmaya başladığında, CIA hemen Datto ile iletişime geçti ve Amorf Arşivi’ni kaldırmalarını sağladı.

Datto’nun, Hillary Clintons’ın sunucularında depolanan e-postalarını yok etmeye çalışmakla suçlandığını belirtmek isterim.

Datto arşivi kaldırdığında Austin ondan onu geri yüklemelerini istedi. Bu noktada Datto, ödeme yapan bir müşteri olan Austin ile yaptıkları anlaşmayı tamamen bozuyordu.

Arşivi iade etmediler, bu yüzden Austin sosyal medya dinleyicilerinden Datto’yu aramalarını ve e-posta göndermelerini ve arşivi iade etmelerini istemeye devam etti.

Steinbart tarafından yapılan bu eylem FBI’ın evine baskın yapmasına ve onu tutuklamasına, tüm elektronik cihazlarını ve wepon’larını almasına neden oldu.

Austin Steinbart o zamandan beri FBI tarafından taciz edilmedi, defalarca tutuklandı ve 1 Eylül’den beri hapishanede oturuyor. 16 Şubat 2021’de “gasp davası” nedeniyle yargılanacak.

Austin “Amorf Arşivi” ni mahkeme sistemine girecek ve aynı zamanda kendini savunacak. Bunun hakkında düşünmenize ve neler olabileceğini veya olmayacağını tahmin etmenize izin vereceğim.

QAnon’un kamusal yönüne gelince.

Q’nun arkasındaki adam Austin Steinbart, dünyanın ortaçağ Şeytani bir pedofil tarikatı tarafından yönetildiğini söyledi.

Bu “Kraliyet Ölüm Raketi“Austin’in dediği gibi, Coburg Saxe Gotha Hanesi, Wettin Hanesi’nin soyundan geliyor.

Bu Kraliyet Ölüm Raketi, CIA ve MI6’nın gizli paramiliter kanadı olan D6’yı kontrol ediyor ve bunlar da dünya çapında meydana gelen tüm uyuşturucu ve insan kaçakçılığının kolaylaştırıcıları.

Bu Royal Death Racket neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları kontrol eder.

Bu Kraliyet Ölüm Raketi, JFK’nın “dünya çapında monolitik ve acımasız bir komplo tarafından görevlendirildiğimiz için …” konuşmasında anlattığı tam varlıktır. JFK, D6’yı ifşa etmeye çalıştığı için suikasta kurban gitti.

JFK, D6’yı devirmek için Savunma İstihbarat Teşkilatı DIA’yı kurdu.

O zamandan beri küresel bir gölge savaşı yaşanıyor.

Söylemeye gerek yok, şimdi 2020’de, hoşunuza gitse de gitmese de, Trump bir ekip insanlığı ve Joe Biden, Royal Death Racket takımı.

Austin Steinbart, ona yardım etmemiz için bize güveniyor. Mühür açmayı talep etmemizi önerdi ve TAM YAYIN tüm JFK dosyalarından.

Oturacak mıyız yoksa dünyaya QAnon’dan bahsetmeli miyiz? Bence hiçbir şey geleni durduramaz.

Author

28 Comments

1. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım 01-01-2021 22:35:45

2. Bu konu : ” QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 280

3. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

4. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 325

6. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

7. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

8. Bitlis merkezden ben . Selam herkese siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 00:52:18

9. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, şukuladım

10. Bu konu : ” QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım , ali – 337

11. Sinop dan kimler var. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. . Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 182

12. Uşak dan kimler var. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. . Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 17

13. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 26-01-2021 02:05:29

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 422

15. Tokat dan kimler var. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. . Selamlar bu web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 201

16. Diyarbakır dan kimler var. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, saolun , Emine – 276

17. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

18. Hakkari merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım gerçekten hayran edici, face de paylaştım 13-02-2021 17:15:59

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 196

20. Mrb web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

21. Selam siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

22. Bu konu : ” QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , Hasan – 91

23. Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, sağolun

24. Bu konu : ” QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 406

25. Eskişehir dan kimler var. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. . Selam paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 204

26. Eskişehir dan kimler var. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. . selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 104

27. İstanbul merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, sağolun 05-04-2021 11:53:46

28. Erzincan dan kimler var. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. Dünya çapında neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları gizlice kontrol eden şeytani bir ortaçağ pedofili kültü olan “Kraliyet Ölüm Raketi” ni yıkıyor. Austin Steinbart Q’dur. . Selam herkese siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 240

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link