QAnon == CIA

QAnon’un ne olduğunu araştırıyorum ve bunun CIA olduğuna dair bir teorim var.

Ne düşünüyorsun, ne plan var?

Basitçe insanları ayırmak, ama hangi nedenle, ABD’yi bu şekilde ne kazanır?

Yoksa bundan daha mı karmaşık?

Sovjet Union KGB’nin, rakibi istikrarsızlaştırmak ve hükümete olan güveni ortadan kaldırmak için Bölge 51 mitinin yayılması gibi saçma sapan şeyler yaptığını duydum, ama belki CIA, akıl hastalıkları olan grupları kendi başına kontrol etmek ve onları uzaklaştırmak için QAnon gibi gruplar oluşturmak istiyor. Diğer Ülkelerden Ajanslar.

“QAnon == CIA” üzerine 68 yorum

1. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 400

2. Adıyaman dan kimler var. QAnon == CIA . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 4

3. Ordu dan kimler var. QAnon == CIA . Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 202

4. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 153

5. Kırıkkale dan kimler var. QAnon == CIA . selam arkadaşlar sayfan cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 128

6. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım , hatice – 482

7. Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler 01-11-2020 06:36:04

8. Uşak dan kimler var. QAnon == CIA . Merhaba herkese web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 173

9. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Selam web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 26

10. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, saolun , memo – 24

11. Denizli dan kimler var. QAnon == CIA . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 259

12. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 173

13. İstanbul dan kimler var. QAnon == CIA . Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 363

14. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 74

15. Kars dan kimler var. QAnon == CIA . selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 400

16. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 392

17. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 318

18. Siirt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-11-2020 14:31:55

19. Gümüşhane dan kimler var. QAnon == CIA . Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 82

20. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 386

21. Yozgat merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-11-2020 16:45:31

22. Çankırı dan kimler var. QAnon == CIA . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 423

23. Niğde merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:37:39

24. Hatay merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-12-2020 11:47:29

25. Uşak dan kimler var. QAnon == CIA . Merhabalar paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 56

26. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 98

27. Kütahya dan kimler var. QAnon == CIA . Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 280

28. Bu konu : ” QAnon == CIA ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , memo – 430

29. Giresun merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-01-2021 11:07:18

30. Ankara merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız vallaha güzel, şukuladım 07-01-2021 20:26:36

31. Elazığ dan kimler var. QAnon == CIA . Selamın aleyküm bu web sitesi valla iyi, tebrikler , memo – 295

32. Antalya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 20:04:23

33. Kırklareli dan kimler var. QAnon == CIA . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 445

34. Samsun merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun 16-01-2021 05:06:54

35. Bayburt dan kimler var. QAnon == CIA . Selam herkese sayfanız inanki iyi, tebrikler , Emine – 339

36. Kırıkkale merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, face de paylaştım 09-02-2021 07:20:55

37. Afyon merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 07:26:37

38. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2021 21:54:41

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link