QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur.

Selam!

Eminim şimdiye kadar “QAnon” u duymuşsunuzdur. Q her yerde! Q hareketi neredeyse tüm kıtalara yayıldı ve hayatın her kesiminden insanları kapsadı.

“QAnon” un tam olarak ne olduğu konusunda hala çok fazla kafa karışıklığı var. Gizli bir içeriden mi? Tehlikeli bir psy-op mı yoksa sadece internet LARP mı? Bu gönderi, QAnon’un ne olduğu ve arkadaşlarınızı ve ailenizi Q hakkında bilgilendirerek dünyaya nasıl yardımcı olabileceğinizi anlatacak.

– – – – – – – – – – – – – – – – –

QAnon NEDİR?

QAnon bir ABD askeri istihbarat operasyonu tarafından yönetilmek Austin Steinbart adına DIA. Nüfusu birleştirmek, yozlaşmış politikacıları ortadan kaldırmak ve yozlaşmış istihbarat teşkilatlarını ortadan kaldırmak / yeniden düzenlemek için tasarlanmıştır.

28 Ekim 2017’de, “Q” adlı bir kullanıcı, 4chan (8chan’a ve ardından mevcut 8kun’a taşınan) mesaj panosuna bilgi damlaları göndermeye başladı. Bu düşüşler “Q düşüşleri” olarak bilinmeye başladı ve Q, 4.600’den fazla düşüşe tekabül ederek bunları göndermeye devam etti.

Tüm Q düşüşleri burada bulunabilir: https://qalerts.app/

Ordu neden mesaj panoları aracılığıyla halkla konuşuyor?

Bunu yanıtlamanın kolay bir yolu değil, işte kepçe burada. ABD hükümeti içinde gerçek anlamda iyi ve kötü arasında esasen devam eden bir gölge iç savaş var ve şu anda da devam ediyor.

Yaklaşık son 1000 yıldır, tüm dünya bir grup Avrupalı ​​kraliyet ailesi tarafından gizlice yönetildi.

Dünyayı kontrol eden bu kraliyet ailesine “D6“.

İşte bir alıntı Austin Steinbart, Q ve adam koşma noktasının arkasındaki adam QAnon operasyonunda:

CIA, ‘D6’ adı verilen bir ortaçağ Avrupalı ​​kraliyet kültü tarafından gizlice kontrol ediliyor. D6, başta uyuşturucu ve insan kaçakçılığı olmak üzere dünyanın organize suçlarını gizlice kontrol eden ve gelirlerini CIA ve MI6 için gizli operasyonları finanse etmek için kullanan Şeytani bir ortaçağ pedofili tarikatıdır. Jeffrey Epstein’ı öldürmek, IŞİD’i tanklarla ve TOW füzeleriyle silahlandırmak, bizi Suriye’deki bir savaşa taklit etmek için kimyasal silah saldırıları sahnelemek ve bir dizi dünya dışı gelecekteki silahların altını incelemek gibi gizli operasyonlar.

Hükümet, ordu ve istihbarat kurumları içindeki beyaz şapkalar D6’ya karşı gizli bir savaş veriyor.

Bir noktada, QAnon operasyonu tamamen yaygın hale gelecek. Bu olduğunda, dünya bunu öğrenecek ve tahmin edebileceğiniz gibi, BİRÇOK insanı şok edecek. QAnon Operasyonu, insanları kapalı kapılar ardında gerçekte neler olup bittiği hakkında bilgilendirmek için kontrollü medyayı atlamanın bir yoluydu. Nüfusun bir kısmının haberdar olmasını sağlayarak, bilenler, bundan etkilenecek olanlara yardım edebilir ve yardım edebilir.

QAnon operasyonu yaygınlaştığında ve dünya gerçeği öğrendiğinde, kelimenin tam anlamıyla tüm gezegeni birleştirin ve herkes Q’yu destekleyecek.

– – – – – – – – – – – – – – – – –

QAnon’un ÇALIŞMASINA NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Yapabileceğiniz ilk şey, Austin Steinbart’ın hazırladığı bu videoyu arkadaşlarınıza ve ailenize göstermektir. Austin, CIA’nın tarihini ve onlarla ilgili bazı çok karanlık gerçekleri gözden geçiriyor. QAnon operasyonunu anlamak için büyük resmi anlamalısınız.

https://www.youtube.com/watch?v=6m5Q_mCK58o

Austin Steinbart hakkında:

Austin Steinbart (“Q” olarak da bilinir), Arizona, Chandler’dan 29 yaşında bir DIA Ajanıdır.

İlk gizli görevini başarıyla tamamladı [for the DIA] Küba’da (17).

Kongre Üyesi John Carter tarafından ABD Hava Kuvvetleri Akademisi’ne aday gösterildi, ancak sonunda eşi / iş ortağı / macera arkadaşı Sara ile tanıştığı Arizona Eyalet Üniversitesi’ne girdi. Birlikte, Austin’in bu operasyonun birçok hedefine erişim sağlamak için “kapak” olarak kullandığı “Steinbart Merchant Technologies” adlı bir BT Hizmetleri şirketi kurdular.

2016 yılında Austin, CIA’nın [illegally] Başkanlık seçimine Trump aleyhine hile yapmak.

Washington DC’ye hazırlıksız bir seyahatin ardından Ekim 2017’de “QAnon Operasyonu” na başladı. (bkz. instagram)

Austin, QAnon Operasyonu’nu bitirdikten sonra, Birleşik Devletler Uzay Kuvvetleri’nin (GERÇEK USSF) 1.Komutanı olacak.

Austin’in youtube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3SB8FR3144M3DKCZPBXcHg

Austin’in twitter: https://twitter.com/AustinSteinbart

Austin’in instagramı: https://www.instagram.com/austinsteinbart/

Austin’in facebook’u: FB “Austin Steinbart” üzerinde arama (burada r / komplo için FB bağlantılarına izin verilmez)

Austin ve medya ekibi Ekim 2020’de çıkması beklenen QAnon Operasyonu üzerine bir belgesel hazırlıyor: https://twitter.com/AustinSteinbart/status/1288230666883063808

Hepinizi, tüm bu operasyona harika bir bağlam ve cevaplar veren Austins videolarını izlemeye davet ediyorum. Ayrıca birçok bilgi içeren bir avuç röportaj yaptı. Bu bilgileri yapabildiğiniz herkesle paylaşın.

QAnon’u ana akım haline getirmeliyiz. Bu kriz zamanı. D6’ya karşı insanlık.

Q. Gerçeği yay.

HİÇBİR ŞEY GELECEĞİ DURDURAMAZ!

Her zaman olduğu gibi, gösterinin tadını çıkarın!

~ WWG1WGA!

“QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur.” üzerine 18 yorum

1. Amasya merkezden ben ziya. Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 01-09-2020 02:24:28

2. Kastamonu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-09-2020 02:24:29

3. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 01-09-2020 03:00:22

4. Erzurum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım 01-09-2020 06:33:12

5. Erzincan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 12:20:02

6. Yalova merkezden ben ziya. Selamlar siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 07:34:55

7. Sakarya merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-09-2020 15:11:57

8. Mersin merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 19:27:57

9. Denizli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, şukuladım 02-10-2020 09:44:15

10. Batman merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, sağolun 20-10-2020 23:09:39

11. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 2

Yorum yapın