Selam!

Eminim şimdiye kadar “QAnon” u duymuşsunuzdur. Q her yerde! Q hareketi neredeyse tüm kıtalara yayıldı ve hayatın her kesiminden insanları kapsadı.

“QAnon” un tam olarak ne olduğu konusunda hala çok fazla kafa karışıklığı var. Gizli bir içeriden mi? Tehlikeli bir psy-op mı yoksa sadece internet LARP mı? Bu gönderi, QAnon’un ne olduğu ve arkadaşlarınızı ve ailenizi Q hakkında bilgilendirerek dünyaya nasıl yardımcı olabileceğinizi anlatacak.

– – – – – – – – – – – – – – – – –

QAnon NEDİR?

QAnon bir ABD askeri istihbarat operasyonu tarafından yönetilmek Austin Steinbart adına DIA. Nüfusu birleştirmek, yozlaşmış politikacıları ortadan kaldırmak ve yozlaşmış istihbarat teşkilatlarını ortadan kaldırmak / yeniden düzenlemek için tasarlanmıştır.

28 Ekim 2017’de, “Q” adlı bir kullanıcı, 4chan (8chan’a ve ardından mevcut 8kun’a taşınan) mesaj panosuna bilgi damlaları göndermeye başladı. Bu düşüşler “Q düşüşleri” olarak bilinmeye başladı ve Q, 4.600’den fazla düşüşe tekabül ederek bunları göndermeye devam etti.

Tüm Q düşüşleri burada bulunabilir: https://qalerts.app/

Ordu neden mesaj panoları aracılığıyla halkla konuşuyor?

Bunu yanıtlamanın kolay bir yolu değil, işte kepçe burada. ABD hükümeti içinde gerçek anlamda iyi ve kötü arasında esasen devam eden bir gölge iç savaş var ve şu anda da devam ediyor.

Yaklaşık son 1000 yıldır, tüm dünya bir grup Avrupalı ​​kraliyet ailesi tarafından gizlice yönetildi.

Dünyayı kontrol eden bu kraliyet ailesine “D6“.

İşte bir alıntı Austin Steinbart, Q ve adam koşma noktasının arkasındaki adam QAnon operasyonunda:

CIA, ‘D6’ adı verilen bir ortaçağ Avrupalı ​​kraliyet kültü tarafından gizlice kontrol ediliyor. D6, başta uyuşturucu ve insan kaçakçılığı olmak üzere dünyanın organize suçlarını gizlice kontrol eden ve gelirlerini CIA ve MI6 için gizli operasyonları finanse etmek için kullanan Şeytani bir ortaçağ pedofili tarikatıdır. Jeffrey Epstein’ı öldürmek, IŞİD’i tanklarla ve TOW füzeleriyle silahlandırmak, bizi Suriye’deki bir savaşa taklit etmek için kimyasal silah saldırıları sahnelemek ve bir dizi dünya dışı gelecekteki silahların altını incelemek gibi gizli operasyonlar.

Hükümet, ordu ve istihbarat kurumları içindeki beyaz şapkalar D6’ya karşı gizli bir savaş veriyor.

Bir noktada, QAnon operasyonu tamamen yaygın hale gelecek. Bu olduğunda, dünya bunu öğrenecek ve tahmin edebileceğiniz gibi, BİRÇOK insanı şok edecek. QAnon Operasyonu, insanları kapalı kapılar ardında gerçekte neler olup bittiği hakkında bilgilendirmek için kontrollü medyayı atlamanın bir yoluydu. Nüfusun bir kısmının haberdar olmasını sağlayarak, bilenler, bundan etkilenecek olanlara yardım edebilir ve yardım edebilir.

QAnon operasyonu yaygınlaştığında ve dünya gerçeği öğrendiğinde, kelimenin tam anlamıyla tüm gezegeni birleştirin ve herkes Q’yu destekleyecek.

– – – – – – – – – – – – – – – – –

QAnon’un ÇALIŞMASINA NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Yapabileceğiniz ilk şey, Austin Steinbart’ın hazırladığı bu videoyu arkadaşlarınıza ve ailenize göstermektir. Austin, CIA’nın tarihini ve onlarla ilgili bazı çok karanlık gerçekleri gözden geçiriyor. QAnon operasyonunu anlamak için büyük resmi anlamalısınız.

https://www.youtube.com/watch?v=6m5Q_mCK58o

Austin Steinbart hakkında:

Austin Steinbart (“Q” olarak da bilinir), Arizona, Chandler’dan 29 yaşında bir DIA Ajanıdır.

İlk gizli görevini başarıyla tamamladı [for the DIA] Küba’da (17).

Kongre Üyesi John Carter tarafından ABD Hava Kuvvetleri Akademisi’ne aday gösterildi, ancak sonunda eşi / iş ortağı / macera arkadaşı Sara ile tanıştığı Arizona Eyalet Üniversitesi’ne girdi. Birlikte, Austin’in bu operasyonun birçok hedefine erişim sağlamak için “kapak” olarak kullandığı “Steinbart Merchant Technologies” adlı bir BT Hizmetleri şirketi kurdular.

2016 yılında Austin, CIA’nın [illegally] Başkanlık seçimine Trump aleyhine hile yapmak.

Washington DC’ye hazırlıksız bir seyahatin ardından Ekim 2017’de “QAnon Operasyonu” na başladı. (bkz. instagram)

Austin, QAnon Operasyonu’nu bitirdikten sonra, Birleşik Devletler Uzay Kuvvetleri’nin (GERÇEK USSF) 1.Komutanı olacak.

Austin’in youtube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3SB8FR3144M3DKCZPBXcHg

Austin’in twitter: https://twitter.com/AustinSteinbart

Austin’in instagramı: https://www.instagram.com/austinsteinbart/

Austin’in facebook’u: FB “Austin Steinbart” üzerinde arama (burada r / komplo için FB bağlantılarına izin verilmez)

Austin ve medya ekibi Ekim 2020’de çıkması beklenen QAnon Operasyonu üzerine bir belgesel hazırlıyor: https://twitter.com/AustinSteinbart/status/1288230666883063808

Hepinizi, tüm bu operasyona harika bir bağlam ve cevaplar veren Austins videolarını izlemeye davet ediyorum. Ayrıca birçok bilgi içeren bir avuç röportaj yaptı. Bu bilgileri yapabildiğiniz herkesle paylaşın.

QAnon’u ana akım haline getirmeliyiz. Bu kriz zamanı. D6’ya karşı insanlık.

Q. Gerçeği yay.

HİÇBİR ŞEY GELECEĞİ DURDURAMAZ!

Her zaman olduğu gibi, gösterinin tadını çıkarın!

~ WWG1WGA!

Author

81 Comments

1. selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Amasya merkezden ben ziya. Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 01-09-2020 02:24:28

4. Kastamonu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-09-2020 02:24:29

5. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 01-09-2020 03:00:22

6. Erzurum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım 01-09-2020 06:33:12

7. Erzincan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 12:20:02

8. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Yalova merkezden ben ziya. Selamlar siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 07:34:55

10. Sakarya merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-09-2020 15:11:57

11. Mersin merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 19:27:57

12. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Denizli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, şukuladım 02-10-2020 09:44:15

14. Selamın aleyküm paylaşım inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, sağolun

16. Rize merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten yeminle güzel, şukuladım 19-10-2020 05:30:48

17. Batman merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, sağolun 20-10-2020 23:09:39

18. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 2

19. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 145

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 163

21. Selam web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım

22. Aksaray dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . Merhaba herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, tebrikler , – 233

23. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım 05-11-2020 09:22:21

24. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 450

25. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

26. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, saolun

27. Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

28. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 470

29. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 20-11-2020 14:42:40

30. Adıyaman merkezden ben ali. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım 22-11-2020 01:31:39

31. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 11

32. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 435

33. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla güzel, şukuladım , memo – 189

34. Muğla dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 470

35. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 91

36. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 305

37. Ağrı merkezden ben ali. Slm sayfanız inanki dikkatimi çekti, saolun 15-12-2020 22:46:03

38. Adana dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 318

39. Şırnak merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız yeminle güzel, teraziye tıkladım 16-12-2020 22:18:45

40. Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, şukuladım

41. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

42. Kütahya dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . Merhaba sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 62

43. Burdur dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 342

44. Kırşehir merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-12-2020 12:30:24

45. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 225

46. Mrb paylaşım ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ali – 130

48. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Merhaba web siten inanki güzel, facebookta paylaştım , ali – 320

49. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

50. İzmir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun 12-01-2021 00:44:02

51. Selam herkese sayfa inanki çok iyi, facebookta paylaştım

52. Zonguldak dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . Mrb web siteniz vallaha çok iyi, şukuladım , banu – 234

53. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, sağolun 15-01-2021 12:09:34

54. Sakarya merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 16-01-2021 18:54:30

55. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-01-2021 17:42:58

56. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 341

57. Antalya dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun , Hasan – 142

58. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun 09-02-2021 07:21:20

59. Sinop dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . selam arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 430

60. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 96

61. Isparta dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . Slm siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 35

62. Bu konu : ” QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 377

63. Tunceli dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , doruk – 15

64. Burdur merkezden ben gaye. Selam siteniz inanki iyi, tebrikler 26-02-2021 22:50:20

65. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . selamun aleyküm siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 449

66. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba herkese siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-03-2021 22:52:07

67. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

68. Ankara dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 33

69. Uşak dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 299

70. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

71. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 06-04-2021 23:29:04

72. Selam herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

73. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

75. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

76. Bursa dan kimler var. QAnon, DIA adına Austin Steinbart tarafından yürütülen bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonudur. . Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 144

77. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

78. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link