Qanon fenomeni

Qanon fenomeni ilginçtir. Komplolardan korkan insanlar, sahte haberler paylaşan körü körüne anonim liderleri takip edecekler. Gerçek komplo, komplolara karşı savaştıklarını düşünmeleridir, ancak tam anlamıyla bir komplonun parçasıdırlar. Sahte haberler herkes için çok zararlıdır.

“Qanon fenomeni” üzerine 14 yorum

1. Kayseri merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 05-01-2021 13:35:18

2. Bu konu : ” Qanon fenomeni ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 360

3. Bu konu : ” Qanon fenomeni ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 185

4. Bu konu : ” Qanon fenomeni ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 286

5. Bu konu : ” Qanon fenomeni ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 148

6. Bu konu : ” Qanon fenomeni ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 395

7. Edirne merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-02-2021 17:12:11

8. Bu konu : ” Qanon fenomeni ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 204

9. Gaziantep merkezden ben . Selamlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-02-2021 04:26:54

10. Denizli merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 05:39:05

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link