Kategoriler
Genel

Qanon, hem Obama hem de Trump için çalışan iki partili bir Siyasi Gündemdir ve işte bu yüzden …

Qanon, yıllar boyunca Qanon’un söylediği her şeye bakmanızdan gurur duyuyor …

Qanon’un henüz gerçekleşmemiş şeyleri anlamlandırması veya öngörmesi gerekmiyor, sonuçta Qanon’un planı karışıklık yaratmak ve yine de en önemli kısmı unutmuş gibi görünen bir grup insan var.

Qanon’un Bipartisan olmadığını söyleyen herkes Planın dışındadır. Yeterince söylendi.

Ama Qanon bir şey elde etti Doğru ve bir sonraki seçim Biden olacak ve Trump Amerika için bir sonraki siyasi Tiyatro olacak ve orada sonucu görmek için kristal top almıyor, Qanon hepsini aldı kontrol altında ve pastırmayı eve getiriyor.

Yani, Trump ve Obama’nın en çok kazanacağına inanılan politik bir düşmana karşı gece boyunca görünüşte birçoğunun gözünde Siyasi kimseden Başkan’a gitmesinin ne kadar kolay olduğunu görüyor musunuz? Hey şef! Umarım bunu okursun.

Gerçekten, Qanon’un politik söylemi kontrol edebilen ve ilk Kadının Başkan olmasını bir kez değil üç kez tek başına önleyebilen bir bodrum katında sadece bir tuhaf olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Aşağıda bağlantılı olduğum bu yazı, Qanon’un gerçekte nasıl işlediğine dair önemli bir örnek çünkü Qanon’un Trump yanlısı bir komplo teorisi olduğu fikri, şüphesiz Anti-Trump kalabalığını Qanon’un sadece biraz sağcı olduğuna ikna etmek için Planın dışında bağlandığım gönderinin yapacağı komplo teorisi.

https://old.reddit.com/r/conspiracy/comments/gm5odi/people_seem_to_conveniently_forget_when_q/

3 Temmuz 2018. Anon, Trump ve Q’nun dünyayı kurtarması hakkında bir mesaj yayınladı. Q, “WelcomeAboard.png” olarak kaydedilmiş bir görüntüyle yanıt verir

Obama’nın dünyayı kurtaracağı ve Trump hakkında da aynı şey söylenebileceği bir tesadüf değil. Obama’nın seçilmesine yardımcı olan aynı kişilerin Trump’ın da seçilmesine yardımcı olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Qanon, hem Obama hem de Trump’a oy verenlerden gurur duyardı …

Qanon’dan hoşlanmayan insanların, Qanon’a tüm Güvenlerini yerleştiren Qanon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını garip bulmuyor musunuz? Kaynak

Karışıklık Yaratmak, Qanon Grubunun iyi yaptığı tek şeydir …

Sana Kim Qanon olduğunu söyleyeceğim … Amerika Politikalarına kendini sokmayı amaçlayan büyük bir yabancı istihbarat operasyonu kolektifi ve hepsi Obama ile başladı.

Sizce Obama’nın Deccal olduğu fikrini kim başlattı ve gizlice İslam’ı uyguluyor …

Sizce Trump Obama’nın Doğum Sertifikasına yönelik soruşturmasını geri çekmeye zorladı Şerif Joe Arpaio sahte bir belge aradı

Sizce Donald Trump Seçimi Nasıl Çaldı?

Qanon, diğerlerinin yaptığı hataları ve hataları aramak için herkesin dikkatini dağıtır. Her siyasi seçimin sonucunu yanlış yönlendirmeyle bu şekilde belirlersiniz …

Ve “Evet, doğru. Kalbinizi küçümseyin. Bunu ortadan kaldırmaz.” Qanon, bu gönderiyi aşağı oylamak ve onların oylarını yükseltmekle gurur duyuyor.

Q’nun işi hareketi kendilerine çevirmekti. Değişim isteyen insanların en saf üyelerinden oluşan bir gruba sahip olmak, derhal harekete geçmek isteyenlere yönelir.

Zamanımızı, kaynaklarımızı ve en önemlisi momentumumuzu boşa harcadılar. Bize beklemek ve plana güvenmek söylendi. Naif, kendinden dürüst aptallar halinde bir grup tarafından konuşulduk, çünkü onların belirsiz ifadeler tarafından yapılan yorumlarının bazı adam internetteki yabancı istihbarat operasyonu doğruydu.

Gerçekte bu insanlar bir ilçe fuarında çingene söyleyen bir servetten daha iyi olmayan biri tarafından kandırıldılar. Q insanlar nihayet gerçek eylem ve seçkinler arasındaki tek engelin kendilerinin olduğunu fark ediyorlar.

Yaklaşan hiçbir tutuklama yok. Trump, diğerleri kadar kötü. Sen kandırdın. Kaynak

“Qanon, hem Obama hem de Trump için çalışan iki partili bir Siyasi Gündemdir ve işte bu yüzden …” için 7 yanıt

Afyon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-05-2020 05:08:47

Konya merkezden ben banu. Merhaba siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 19-05-2020 11:39:29

Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 31-05-2020 03:16:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir