Qanon, isyancıları rehavete kaptırmak için yıkıcı bir sovyet psikoposunun tekrarı oldu

Sovyet Rusya ve diğer komünist ülkelerde erken dönemlerde, komünist hükümetin, Komünist rejim dönemine karşı olduğunu iddia eden bir Sony örgütü oluşturacağı, telefon örgütünün daha sonra tüm muhalefeti bir girişimde bulacağı bir kayıt vardı onları herhangi bir beladan uzak tut.

O zaman hepsi komünist hükümet tarafından gizlice kontrol edilen anti-komünist devrimci bir grubun kontrolü altında çalışıyor olacaklardı … bu mükemmel bir plandı ..

Tam olarak çiğnemek şuydu … başkente saldıran aynı insanlar, QA için olmasaydı, çok daha erken yapardı. “arkanıza yaslanın Fox News’u izleyin ve bırakın profesyoneller halleder” “

Açıkçası, bunda bir tembellik unsuru var, bu yüzden buna çok inandılar .. Bir şey yapmak için çok tembel olduğunuzda, size bunu sizin için yapacaklarını söyleyenleri kabul etmeye çok istekli olursunuz.

Ama amaç onları kayıtsız kılmaktı .. onları gerçekten sokaklara dökmekten ve insanlara karşı çıkmaktan alıkoymaktı ..

Ne kadar iyi çalıştığını rahatsız ediyor

Biri, üst düzey hükümet ajanının gizlice 4CHAN’da gizli bilgileri kendisine sızdırdığına inanacak kadar aptal olabilir mi? Ve bir şekilde sadece ONLAR onu LOL görüyordu, tüm derin devlet 4chan’a gidip onu görebilecek gibi değil

Hayır. Bazı nedenlerden ötürü, çok gizli olan çok gizli bir plan vardı Donald Trump bunu kamuoyuna asla itiraf edemezdi ama aynı zamanda bunu internette yayınlayamayacak kadar da gizli değildi.

“Qanon, isyancıları rehavete kaptırmak için yıkıcı bir sovyet psikoposunun tekrarı oldu” üzerine 11 yorum

1. İstanbul merkezden ben Emine. Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-01-2021 03:17:34

2. Ağrı dan kimler var. Qanon, isyancıları rehavete kaptırmak için yıkıcı bir sovyet psikoposunun tekrarı oldu . Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun , ali – 460

3. Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-01-2021 19:27:29

4. Bayburt dan kimler var. Qanon, isyancıları rehavete kaptırmak için yıkıcı bir sovyet psikoposunun tekrarı oldu . Slm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 431

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link