QAnon Komplocularının Amacı

Bu halı saha hareketlerini daha önce görmüştük. Çay poşetleri çekirge gibi gelip gitti. Doğumcılar, Obama’nın Kenya’da doğduğuna inandıklarına ancak artık politik olarak yararlı olmadığı için ilgilerini kaybettiklerine yemin ettiler. Şimdi, Trump hakkındaki fantastik suç gerçekleri ortaya çıksa bile, QAnon karşı programlamamız var.

Donald Trump ve kampanyasının Ruslarla işbirliği yaptığı ve koordine ettiği artık bilinen bir gerçektir. Bu gerçek o kadar çirkin ve tartışılmaz ki, Cumhuriyetçilerin savaşabilmesinin tek yolu, zamanı doldurmak için Alternatif Gerçekler ve Sahte Haberler yaratmaktır. “Whataboutism?” De son nokta.

“QAnon Komplocularının Amacı” üzerine 19 yorum

1. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 22-08-2020 19:53:29

2. Rize merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 00:31:30

3. Kütahya merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler 13-09-2020 08:10:29

4. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 26-09-2020 15:39:23

5. Zonguldak merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, tebrikler 07-10-2020 02:32:00

Yorum yapın