Qanon kontrollü saptırma

Gerçeğin parçalarını kendi anlatısına uyacak şekilde silahlandırıyor ve çocuk kaçakçılığını muhafazakar ve liberal bir mesele haline getirdi. Sosyal medyada “elit şeytani pedo halkaları” yerine gerçek çocuk kaçakçılığına nasıl odaklanmamız gerektiğiyle ilgili kaç gönderi dolaşıyor Bizi bu konuda bile ayırmayı başardılar, büyük ölçüde Qanon’un çocuk kaçakçılığının ve insanların ardındaki gerçeği eklemedeki rolü nedeniyle. tıpkı pedostalar ve klintonlar gibi, koridorun diğer tarafındakilere karşı her türlü kanıtı tamamen görmezden gelirken, sağ kanat propagandasını suçlar, gerçekte neredeyse tüm seçkinler suçludur ve bir şekilde bu tarikata dahil olacağız, şimdi ayrıntılar konusunda birbirleriyle tartışıyorlar ve kimin en sevdiği pedo aslında kapanmış kapılar ardında bize gülerken işin içinde.

“Qanon kontrollü saptırma” üzerine 53 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım 06-09-2020 00:44:34

2. Karabük merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-09-2020 03:02:33

3. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, sağolun 29-09-2020 13:44:50

4. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:12:32

5. Ağrı merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 09-10-2020 06:02:39

6. Adıyaman dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 332

7. Kütahya dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam siteniz valla hayran edici, şukuladım , emin – 98

8. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun , doruk – 404

9. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, saolun 09-11-2020 00:05:57

10. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, teşekkürler 12-11-2020 19:32:45

11. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 180

12. Bayburt dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 409

13. Yalova dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun , emin – 169

14. Niğde dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Merhabalar siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 46

15. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok iyi, sağolun , ziya – 467

16. Trabzon merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-12-2020 13:06:39

17. Bartın dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 178

18. Adıyaman dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , ali – 30

19. Kahramanmaraş dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . selam arkadaşlar web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , memo – 146

20. Ankara dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam herkese siten yeminle mükemmel, teşekkürler , ali – 245

21. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 16

22. Karaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 00:44:08

23. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 295

24. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 447

25. Çanakkale merkezden ben hatice. Mrb paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 16-02-2021 00:06:06

26. Karaman dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 83

27. Adana merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-02-2021 07:13:51

28. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım , Emine – 357

29. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten cidden çok güzel, face de paylaştım 18-02-2021 22:21:40

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link