Qanon kontrollü saptırma

Gerçeğin parçalarını kendi anlatısına uyacak şekilde silahlandırıyor ve çocuk kaçakçılığını muhafazakar ve liberal bir mesele haline getirdi. Sosyal medyada “elit şeytani pedo halkaları” yerine gerçek çocuk kaçakçılığına nasıl odaklanmamız gerektiğiyle ilgili kaç gönderi dolaşıyor Bizi bu konuda bile ayırmayı başardılar, büyük ölçüde Qanon’un çocuk kaçakçılığının ve insanların ardındaki gerçeği eklemedeki rolü nedeniyle. tıpkı pedostalar ve klintonlar gibi, koridorun diğer tarafındakilere karşı her türlü kanıtı tamamen görmezden gelirken, sağ kanat propagandasını suçlar, gerçekte neredeyse tüm seçkinler suçludur ve bir şekilde bu tarikata dahil olacağız, şimdi ayrıntılar konusunda birbirleriyle tartışıyorlar ve kimin en sevdiği pedo aslında kapanmış kapılar ardında bize gülerken işin içinde.

“Qanon kontrollü saptırma” üzerine 20 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım 06-09-2020 00:44:34

2. Karabük merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-09-2020 03:02:33

3. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, sağolun 29-09-2020 13:44:50

4. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:12:32

5. Ağrı merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 09-10-2020 06:02:39

6. Adıyaman dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 332

Yorum yapın