Gerçeğin parçalarını kendi anlatısına uyacak şekilde silahlandırıyor ve çocuk kaçakçılığını muhafazakar ve liberal bir mesele haline getirdi. Sosyal medyada “elit şeytani pedo halkaları” yerine gerçek çocuk kaçakçılığına nasıl odaklanmamız gerektiğiyle ilgili kaç gönderi dolaşıyor Bizi bu konuda bile ayırmayı başardılar, büyük ölçüde Qanon’un çocuk kaçakçılığının ve insanların ardındaki gerçeği eklemedeki rolü nedeniyle. tıpkı pedostalar ve klintonlar gibi, koridorun diğer tarafındakilere karşı her türlü kanıtı tamamen görmezden gelirken, sağ kanat propagandasını suçlar, gerçekte neredeyse tüm seçkinler suçludur ve bir şekilde bu tarikata dahil olacağız, şimdi ayrıntılar konusunda birbirleriyle tartışıyorlar ve kimin en sevdiği pedo aslında kapanmış kapılar ardında bize gülerken işin içinde.

Author

94 Comments

1. Selam herkese paylaşım cidden iyi, facebookta paylaştım

2. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

3. Aksaray merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, tebrikler 14-08-2020 23:17:31

4. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

5. Selam herkese sayfanız valla hayran edici, teraziye tıkladım

6. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

7. Afyon merkezden ben doruk. Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 18-08-2020 06:02:05

8. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

9. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, sağolun

10. Mersin merkezden ben ahmet. Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım 28-08-2020 21:40:45

11. Çanakkale merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım 06-09-2020 00:44:34

12. Bartın merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız valla mükemmel, sağolun 08-09-2020 04:17:59

13. Karabük merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-09-2020 03:02:33

14. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, sağolun 29-09-2020 13:44:50

15. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:12:32

16. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

17. Ağrı merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 09-10-2020 06:02:39

18. Adıyaman dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 332

19. Kütahya dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam siteniz valla hayran edici, şukuladım , emin – 98

20. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun , doruk – 404

21. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, saolun 09-11-2020 00:05:57

22. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, teşekkürler 12-11-2020 19:32:45

23. Selam herkese web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 180

25. Burdur merkezden ben Aylin. Slm web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:41:33

26. Bayburt dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 409

27. Yalova dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun , emin – 169

28. Niğde dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Merhabalar siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 46

29. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

30. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

31. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok iyi, sağolun , ziya – 467

32. Trabzon merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-12-2020 13:06:39

33. Ordu merkezden ben emin. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-12-2020 06:38:13

34. Bartın dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 178

35. Adıyaman dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , ali – 30

36. Kahramanmaraş dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . selam arkadaşlar web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , memo – 146

37. Ankara dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam herkese siten yeminle mükemmel, teşekkürler , ali – 245

38. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 16

39. Karaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 00:44:08

40. selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

41. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

42. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

43. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 295

44. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 447

45. Çanakkale merkezden ben hatice. Mrb paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 16-02-2021 00:06:06

46. Karaman dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 83

47. Çorum merkezden ben . Merhaba herkese sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 16-02-2021 19:42:10

48. Adana merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-02-2021 07:13:51

49. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım , Emine – 357

50. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten cidden çok güzel, face de paylaştım 18-02-2021 22:21:40

51. selam arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

52. Erzincan dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 173

53. elif yılmaz Reply

Selam siten cidden hoşuma gitti, şukuladım

54. Trabzon dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Merhaba web siteniz yeminle çok güzel, sağolun , emin – 215

55. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 20-03-2021 06:33:15

56. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

57. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 107

58. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Merhaba web siten inanki dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 311

59. Bayburt dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selamlar bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 81

60. İzmir dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Merhaba sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 70

61. Çankırı dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selamlar sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 31

62. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

63. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

64. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki hayran edici, saolun , ali – 366

65. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 109

66. Manisa dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . selamun aleyküm siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , ziya – 306

67. Kırıkkale dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 387

68. Trabzon dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 438

69. Tokat dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam bu web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 141

70. Selam sayfanız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

71. Aydın dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 253

72. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-05-2021 22:25:51

73. Aksaray dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım , memo – 87

74. Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 82

75. Merhaba paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler

76. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 361

77. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Qanon kontrollü saptırma ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 391

78. Sakarya dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Slm paylaşım inanılmaz çok güzel, şukuladım , ali – 401

79. Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

80. Aksaray merkezden ben memo. Slm sayfa süper ötesi çok iyi, teşekkürler 17-06-2021 07:58:19

81. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, tebrikler

82. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım

83. Kırklareli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, şukuladım 06-07-2021 17:30:57

84. Adana dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , gaye – 483

85. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

86. Bingöl dan kimler var. Qanon kontrollü saptırma . Slm siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 139

87. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-07-2021 18:46:38

88. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun 20-07-2021 00:54:27

89. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link