Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı

Demokratlara Trump’ın ne kötü yaptığını soran bir gönderiye izin verildi ve benimkinden birkaç gönderi var, bu yüzden Trump’ın ne yaptığını sormanın adil olduğunu düşünüyorum, bu da onu bu denizaltıda pek çok kişi tarafından bir kahraman olarak saygı görüyor. Nasıl bir düzen karşıtıydı, ne yaptı bu inanılmazdı ve ortalama bir Amerikan işçi için nasıl bir savaşçıydı?

“Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı” üzerine 22 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 10-02-2021 01:30:59

2. Batman merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 10-02-2021 01:56:48

3. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, sağolun , Hasan – 202

4. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 365

5. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 191

6. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, şukuladım , banu – 343

7. İzmir dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 483

8. Kırşehir merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 10-02-2021 05:50:16

9. Sinop merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım 10-02-2021 06:13:29

10. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selam siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 219

11. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 230

12. Şanlıurfa dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 167

13. Afyon dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 498

14. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 11-02-2021 01:56:41

15. Kilis merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-02-2021 17:38:46

16. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 46

17. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 183

18. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, saolun , doruk – 320

19. Bilecik merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım 21-02-2021 07:24:43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link