Demokratlara Trump’ın ne kötü yaptığını soran bir gönderiye izin verildi ve benimkinden birkaç gönderi var, bu yüzden Trump’ın ne yaptığını sormanın adil olduğunu düşünüyorum, bu da onu bu denizaltıda pek çok kişi tarafından bir kahraman olarak saygı görüyor. Nasıl bir düzen karşıtıydı, ne yaptı bu inanılmazdı ve ortalama bir Amerikan işçi için nasıl bir savaşçıydı?

Author

42 Comments

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 10-02-2021 01:30:59

2. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Batman merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 10-02-2021 01:56:48

4. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, sağolun , Hasan – 202

5. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 365

6. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 191

8. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, şukuladım , banu – 343

9. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım

10. İzmir dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 483

11. Kırşehir merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 10-02-2021 05:50:16

12. Sinop merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım 10-02-2021 06:13:29

13. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selam siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 219

14. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 230

15. Şanlıurfa dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 167

16. Afyon dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 498

17. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 11-02-2021 01:56:41

18. Kilis merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-02-2021 17:38:46

19. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 46

20. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 183

21. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, saolun , doruk – 320

22. Bilecik merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım 21-02-2021 07:24:43

23. Tunceli dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Merhabalar sayfanız inanki mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 192

24. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

25. Sakarya dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Slm paylaşımın gerçekten güzel, saolun , doruk – 411

26. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 169

27. Antalya dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Selamlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 166

28. Edirne dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, saolun , hatice – 459

29. Bu konu : ” Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 17

30. Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2021 07:38:08

31. İstanbul dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 468

32. Kahramanmaraş dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, saolun , Emine – 166

33. Niğde dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 159

34. Manisa merkezden ben . selamun aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-04-2021 12:46:36

35. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz inan ki güzel, face de paylaştım 12-04-2021 09:00:12

36. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-04-2021 17:30:31

37. Yalova merkezden ben doruk. Slm sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2021 23:04:51

38. Balıkesir dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Merhabalar bu web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım , banu – 260

39. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler

40. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 10-05-2021 02:31:05

41. Elazığ dan kimler var. Qanon kültü ve sağcı “özgür düşünürler” için bir soru: Trump, iyi, düzen karşıtı ve çalışan adam için lider olan ne yaptı . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 177

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link