Kategoriler
Genel

Qanon meşruiyeti

Qanon’a daha çok bakıyordum ve görünüşe göre devam eden bazı ilginç şeyler var, ancak ortaya çıkan şeylere tamamen inananlar için birkaç sorum var. Bana saldırmadan önce her şeyi okuyun, bir tartışma değil bir açıklama arıyorum

1. Q bir psyop olsaydı, orada zaten Clintons gibi kötü insanlar hakkındaki bilgilere referans vermenin akıllıca olacağını düşünmüyorsunuz ve cumhurbaşkanının insanları meşgul etmek ve gönderilere inanmak için güvenilirlik oluşturmak için Q gönderilerine referans vermesini akıllıca düşünmüyorsunuz.

2. Bir anlatım oluşturmak için Q gibi bir şey kullanmak, CIA’nın Obama’yı, ulusun iyi ellerde olduğunu hissettiren ama derin devletin kapalı kapıların arkasında yapmak istediği her şeyin işaretini veren bir kukla olarak nasıl eğitildiği gibidir. gerçekte olup bitenden habersiz günlük yaşamlarına sarılmak.

3. Derin devletin Obama’yı siyasete yaklaşımlarını tersine çevirebileceğine inanıyorum. Herkesi kontrol etmenin, derin devlete karşı olan gruba sızmaktan ve onları “bataklığı boşaltırken” herkesin sabırlı olmasını söyleyen bir kahraman olduğunu düşünmelerini sağlamaktan daha iyi bir yol var, böylece halk meseleleri ele almıyor kendi elleriyle bir devrim sahneliyorlar çünkü herkesin ne yaptığını bilip bilmediğini biliyorlar.

4. Bence sağ ya da sol argüman bizi bölme ve bizi meşgul etme planının bir parçası ama yeni dünya düzeni gündemine karşı çıkmanın işaretlerini gösterirken koz sadece bu şekilde düşünmemizi yanıltıyor. Milyarder olacağı kadar çok şirkete yatırım yaptı, ancak Paris anlaşmasından çekilmek, karbon kredileri olmadan önce fosil yakıt yatırımlarıyla mümkün olduğu kadar çok para kazanmanın bir yolu olabilir ve çünkü koz olsa bile bundan sonra ikinci bir dönem, Amerika’nın Paris anlaşmasından uzun süre uzak kalmasının bir yolu yok. Finansman ve kontrol için yeni dünya düzeni gündeminin önemli bir parçasıdır. Trumps da beklendiği kadar savaş tüccarı olmasa da askeri bütçeyi arttırmaktan başka bir şey yapmadı.

5. Bu daha önce gündeme getirilmiş olabilir ama bunun için bir cevap görmedim, bu yüzden 13 kan hattına kesinlikle bağlı olan derin durum, 300 komitesi ve tüm bu trilyonlar gerçekten kontrol altındaysa (ki bunlar) cumhurbaşkanlığı seçimlerini kontrol etmiyorlar. Her şey üzerinde o kadar çok güç ve etkiye sahipler ki, bu durumun ortaya çıkması neredeyse imkansız. Bahsetmemek gerekirse, siyah bir adamı veya Meksikalı bir adamı ya da Müslüman bir adamı koz öldürmek çok kolay olurdu ve hiç kimse alışılmadık bulamazdı.

Edit: koz Epstein katılımı da gerçekten şüphelidir. Diğer insanlardan çok daha açık bir şekilde hitap ettiğini biliyorum ama bir partide kendisinin ve Epstein’ın çok iyi arkadaş olduklarını düşündüren ve 2016’da çıkan mahkeme dosyalarının 13 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiği iddia edildiğini iddia eden videolar var Epstein’ın bağlı olduğu her şeyi ve Clintons ile olan ilişkisini hesaba katarsak, doğru olabilir.

“Qanon meşruiyeti” için 9 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir