Qanon nedir?

Bu yazı size Q Anon’un kim olduğunu, Q’nun amacını ve Büyük Uyanış hareketindeki insanların zihniyetini açıklayacak.

Q kimdir?

Q, ordu ve NSA içinde Başkan’la yakın bağları olan bir grup vatansever istihbaratçılardan (beyaz şapkalar) oluşuyor.

Q’nun amacı nedir?

Q’nun amacı, bir yayma aracı olarak, “derin devlet” veya “kabal” olarak adlandırılan güçlü bir suçlu grubunun devrilmesine destek olacak bir taban hareketi inşa etmek için gerçeği zamanla halka ifşa etmektir. Bunun ana yönlerinden biri, insanları halkın zihninin ana akım manipülasyonuna uyandırmaktır, böylece onlar, üretilmiş bölmeler ve insanları gerçekte bir araya getirin.

Q’nun nihai hedefi nedir?

Nihai hedef, derin devletin ve hükümette, medyada, şirketlerde, vb. Diğer güçlü yerleşik suçluların yenilgisidir.

Bu plan nasıl ortaya çıktı?

Q planı, NSA’nın dünyadaki herkesi akıllı cihazları ve telefonları aracılığıyla izleme becerisini geliştirmesiyle başladı. NSA’daki beyaz şapkalar, bu yeteneği derin devlet suçlularına karşı gizlice kanıt toplamaya başlamak için kullandı. İhtiyaç duydukları tek şey, bunu kendilerine karşı kullanma şansıydı. Donald J. Trump’a girin.

Bütün bunlarda Trump’ın rolü nedir?

Planın yürürlüğe girebilmesi için Trump’ın Q ekibi tarafından yönetilmesi istendi. Askeri istihbarat, Trump’a bilgi verdi ve ona seçimde adil bir atış garantisi verdi. İkincisi, ancak pek de öngörülemeyen seçenek, hükümeti kabalden zorla geri almaktı.

Büyük Uyanış, Trump’a bir tür kurtarıcı olarak tapıyor mu?

Trump, Q planının önemli bir parçası ancak hareketin odak noktası değil. Odak noktası, gerçeğin açığa çıkması ve kabalin yenilgisidir.

Büyük Uyanış hareketindeki insanlar, gerçeği ve her şeyden önce kötülüğün yenilgisini arzulayan, hayatın her kesiminden vatansever insanlardır.

Trump’a duyulan saygı, çoğunlukla onun küreselleşme karşıtı duruşundan ve aşağıdaki Ek’te listelenen başkan olarak yaptığı eylemlerden kaynaklanıyor.

Trump, eski düzeni destekleyen bir Cumhuriyetçi değil mi?

Trump, kurumun Başkanlığı kazanabileceğini asla düşünmediği bir yabancı.

İşte Trump’ın ülkemizi geri alma konusundaki konuşması.

Başlangıçta Cumhuriyetçi partinin çoğu tarafından reddedilmesine rağmen, insanlar Trump’ı değişimin itici gücü olarak görmek yerine “sadece başka bir sahtekar politikacı” olarak görmezden geliyor. Cumhuriyetçi parti tarafından reddedildi çünkü onu korumak için çalışmayacağını biliyorlardı. onların özel güç yapısı. Trump, her iki Demokratın da eski çarpık güç tabanını yıkıyor ve Cumhuriyetçiler. Ek’e bakınız.

George HW Bush, Hillary’ye oy verdi

George HW Bush, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı (1989–93); Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı (1981–89) (Hillary Clinton’a oy verdi.)

Q neden bazen dezenformasyon yayınlıyor?

Q, derin devleti yanıltmak ve sahte bayraklar veya yüksek profilli ölümler gibi cephane harcamaları için onları kandırmak için dezenformasyonu kullanıyor. Q bazen daha sonra dezenformasyon amaçlı bir bilgi parçasını ortaya çıkaracaktır. Bu dezenformasyon, eleştirmenler tarafından genel olarak Q’nun itibarını düşürmek için kullanılır.

Q-provaları nedir?

Q provaları Q’nun meşruiyetini belirlemesinin bir yoludur. Bize Q’nun söylediği kişi olduğunu söylüyor. Şu anda yüzlerce kanıt var.

Q, insanları sakinleştirmek için psikolojik bir operasyon mu?

Q herkese araştırma yapmasını ve gerçeği yaymasını söyler. Bizi hakikat hareketine bir şekilde dahil olmaya teşvik ediyor. Bu, Büyük Uyanış hareketinin ürettiği inanılmaz miktarda araştırmayı gösteriyor.

EĞER Q bir psikoposuysa neden büyük bir taban hakikat hareketi yarattı: Büyük Uyanış?

EĞER Q bir psikopossa, neden insanları büyük miktarda araştırma yapmaları ve insanlığın gördüğü en büyük kötülükleri ortaya çıkarmak için birbirlerini paylaşmaları, yeniden doldurmaları ve neşelendirmeleri için güçlendirdi ve motive etti?

EĞER Q bir psyop ise neden sürekli saldırı altında ve MSM tarafından kötüye kullanılıyor?

EĞER Q bir psikoposuysa neden büyük teknoloji tarafından sansürleniyor ve kaldırılıyor?

Q neden sorularda bu kadar sık ​​konuşuyor?

Q, insanların cevaplar hakkında düşünmek için beyinlerini kullanması için sorular sorar. (Sokratik yöntem) Q ayrıca şunu da söyledi: anahtar kelimelerin ve soruların, verileri sürekli olarak emen ve analiz eden dinleme programlarını azaltmak için çerçevelenmesi.

Q Anon’un bıraktığı bilgileri nerede bulabilirim?

Q genellikle yayınlar 8kunancak durum değişken ve birden çok kez hareket etmek zorunda kaldı. Bu site tüm ödülleri toplar ve oyuncuları ve konuları anlamanıza yardımcı olacak kenar çubuğunda bilgiler içerir.

Q hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilir ve kendim karar verebilirim?

Amerikalı düşünür tarafından giriş

Martin Geddes’in bir başka tanıtımı

Q’ya Başka Bir Giriş ve Büyük Uyanış Hakikat Hareketi

İşte Joe M’nin iki kısa tanıtım videosu: https://youtu.be/KVeDKuHPDK8 ve https://youtu.be/MRtEgdgj_XQ

Q damla toplayıcıları: Qanon.pub ve Qmap.pub

X22raporu ve Dua etme günlük Q haberleri ve temelli kod çözmeler için. Prayingmedic ayrıca bir kitap. Kitap yeni başlayanlar için iyi ve biraz var acemi Q videoları çok.

RedPill78, Q ile ilgili haberler için de popüler

Gab topluluğu Bu NeonRevolt’un bir kitap da yazan topluluk.

8kun’daki Qresearch panoları (Q’nun aslında gönderdiği yer). Q’nun göndereceği konular “Q Research General”

Voat topluluğu: https://voat.co/v/QRV ve https://voat.co/v/GreatAwakening

Daha fazla bilgi içeren en son pdf.

Ek

Başkan olarak Trump’ın küreselleşme karşıtı eylemlerinin kısa bir listesi:

“Bizim inancımız küreselleşme değil Amerikancılık olacak.”

• Hurdaya Çıkarılan Transpacific Ortaklık (TPP) (küreselci aldatmaca)

• Değiştirilen NAFTA (küreselci aldatmaca)

• Paris Anlaşmalarından çıktı (küreselci aldatmaca)

• İran Nükleer anlaşmasından uzaklaştı (küreselci aldatmaca)

• Birleşmiş Milletlere azaltılmış finansman. NATO’ya daha az finansman. DSÖ’ye fon sağlamayı durdurdu.

• Yönetici Kararı desteklemek Alan hidrojen yakıt hücresi, yağ dışındaki alternatif yakıtlara doğru bir hareket

• Çokuluslu çocuk kaçakçılığı ağlarının kaldırılması: Trump, insan ticaretiyle mücadele için 3 idari emir içeren 9 adet yasa imzaladı.

• Kenevir ve MİA üretimi artık yasal 50 Eyalette Çiftlik Bill geçişi ile

• 1.300.000 dönümlük yaban hayatı alanını belirleyen, birkaç milli parkı genişleten, Arazi ve Su Koruma Fonu’nu kalıcı hale getiren, bir dizi nehir ve tarihi yeri koruyan ve Yellowstone ve Kuzey Cascades yakınlarındaki arazileri geri çeken Koruma, Yönetim ve Rekreasyon Yasasını imzaladı. Madencilikten Milli Parklar.

• Yabancı ülkeler için lobi faaliyetlerine ömür boyu yasak getiren bir İdari Karar imzaladı

• Suriyeli isyancıların CIA finansmanını durdurun, şimdi askerleri çekiyor

• CIA ve Obama’nın finanse ettiği terörist grup Isis’in yenilgisi.

• Dış politikada kısıtlama, İran’ın sahte bayraklarına düşmemek. Yeni savaş yok.

• Rüşvet almak yerine ticaret politikası konusunda Çin’in önünde durdu

• Kuzey Kore’yi derin devlet gaspından kurtardı, artık dünyayı tehdit etmiyor. Kuzey ve Güney Kore arasında barış görüşmeleri. Kim Jong Un nükleer silahlardan arındırmayı kabul ediyor.

• Trump Dört İcra Emri İmzaladı, Büyük İlaç 150 Milyar Dolar Kaybetti

• ABD Hazinesi kontrolü ele almak Federal Rezerv. Fed Rezerv Kurulu için altın standardı savunucuları seçer (Judy Shelton)

• Daha fazla sınır kontrolü. Ülke çapında sınır dışı etme kararları% 31 arttı. İçeri alınan mülteci sayısı% 50 azaldı. Müslüman mülteciler% 91 azaldı. Sınır atlayanlar için iltica yok. ABD’deki MS-13 ve kartel tutuklandı / sınır dışı edildi. Python Projesi. Öfkeli Boğa Operasyonu.

• Kutsal şehirlerin federal hibe almasını engelleyen bir yürütme emri.

• Şimdiye kadarki en büyük vergi oranı

• 7 milyondan fazla iş eklendi. Bu işlerin her 10’undan biri imalat sektöründe olmuştur.

• Her ırktan çoğu insan tüm zamanların istihdam edildi. İşsizlik oranı, yarım yüzyıldan fazla süredir en düşük seviyededir. (pandemiden önce)

• İle küçülme hükümeti 11.000 devlet işi azaldı Başkanlığının ilk 6 ayında.

Bütün bunları yapıyor ve hala 400.000 $ ‘lık maaşını veriyor.

Trump’ın pedofili ve insan kaçakçılığına karşı savaşı hakkında daha fazla bilgi:

Trump bunu 2012’de söyledi. Şimdi o Başkan.

Başkan olduktan sonra Trump, Adalet borçlarını serbest bırakmak için 2017’de 2 idari emir imzaladı. çocuk tacirleri ve sübyancılar üzerinde ve mallarını alabilirler. Bu suçlar için tutuklamalar var fırladı dan beri.

Yönetici Sipariş 1 | Yönetici Sipariş 2 | Genel bakış ve başarılar.

Trump daha sonra Çevrimiçi Seks Ticareti ile Mücadele Yasasını (FOSTA) 2018’de, ülkenin seks kaçakçılığı yasasını, seks ticaretine bilerek yardım etmeyi, kolaylaştırmayı veya desteklemeyi yasadışı hale getirecek şekilde açıklayan ve kullanıcılarının eylemleri) federal veya eyalet seks ticareti yasalarının uygulanmasını dokunulmazlığından hariç tutmak için.

Ve Trump, Ocak ayında başka bir EO imzaladı: Amerika Birleşik Devletleri’nde İnsan Ticareti ve Çevrimiçi Çocuk İstismarı ile Mücadele

Başkan Trump, Ocak 2017’de göreve geldiğinden beriAraştırmacı gazeteci Corey Lynn tarafından derlenen tutuklama kayıtlarına göre insan ticareti nedeniyle 12.470 tutuklama oldu ve 9130’dan fazla kurban kurtarıldı. Bu sayılar bir yaşında.

İşte devam eden tutuklamaların bir listesi, her tutuklama veya operasyonun kaynağı.

Bir olayda en çok tutuklanan 2.300 şüpheli oldu Kırık Kalp Operasyonu.

Elit Pedofiller’de Başkan Trump Sıfırları

Epstein, Maxwell, Raneire, Mack ve Bronfman (NXVIUM), Wienstein’ın tutuklanmaları, Trump seçilmeseydi asla göremeyeceğimiz federal mühürlü iddianamelerdi. FBI ayrıca Peter Nygard’ın AKA’sına da baskın düzenledi “Kanadalı Epstein” NY ofisleri.

Kanıtlar, Trump’ın pedofilleri ve çocuk kaçakçılarını MSM ve geçmiş yönetimler gibi onları korumak yerine aşağıya çektiğine dair çok büyük.

Epstein kurbanı Virginia Roberts Giuffre mühürsüz mahkeme belgelerinde teyit edildi Geçen yıl Adada, Epstein’ın evinde ya da Epstein’la birlikte Trump’ı hiç görmedi ve Trump’ın Epstein tarafından bakılan kızlardan hiçbiriyle karışmasına şahit olmadı.

“Bizimle hiçbir seks yapmadığı doğru, ama benimle flört ettiği doğru değil. Donald Trump benimle asla flört etmedi ”dedi Giuffre.

Trump 2015Trump: “Bu ada gerçekten bir fosseptikti, hiç şüphesiz, sadece Prens Andrew’a sorun, size bundan bahsedecek – ada mutlak bir fosseptikti ve birçok kez orada bulundu” dedi.

Trump, Bill Clinton ile ilgili CPAC 2015’te: “Jeffrey Epstein ile ünlü adayla ilgili pek çok sorunu var”

Trump, Jeffrey Epstein’ı cinsel saldırı nedeniyle Mar-a-Lago’dan men etti: Mahkeme belgeleri

Trump, Epstein’ın bir kurbanına yardım eden tek yüksek profilli kişiydi:

Epstein Kurbanının Avukatı, Trump’ın Ona Yardım Eden “Sadece” Yüksek Güçlü Kişi Olduğunu Söyledi

“Qanon nedir?” üzerine 56 yorum

1. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 10:43:06

2. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2020 01:03:14

3. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 27-08-2020 10:49:59

4. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 28-08-2020 15:29:07

5. Muş merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 10:51:58

6. Bursa merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 14:18:59

7. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten cidden hayran edici, teşekkürler 04-09-2020 17:49:35

8. Tokat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, face de paylaştım 05-09-2020 03:15:23

9. Kars merkezden ben gaye. Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-09-2020 10:51:51

10. Hatay merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-09-2020 10:55:36

11. Tokat merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-09-2020 10:56:54

12. Yalova merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 10:59:40

13. Mardin merkezden ben doruk. Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:02:00

14. Van merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım 02-10-2020 11:21:31

15. Bursa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-10-2020 12:21:33

16. Manisa dan kimler var. Qanon nedir? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler , emin – 29

17. Şırnak dan kimler var. Qanon nedir? . Mrb sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 187

Yorum yapın