Qanon olmayacak

Siz beyler, ben bir Trump Destekçisiyim ve en başından beri hep Qanon komplosunun tam bir saçmalık olduğunu düşündüm

Evet, Jeffrey Epstein, Hillary, Obama ve Harvey Weinstein gibi kötü şeyler yapan birkaç siyaset ve ünlüler ve bu nihayet ifşa edilip tutuklanmaları harika ama bu gördüğünüz her ünlünün ve siyasetin pedofil tecavüzcü ve komünist olduğu anlamına gelmez. Şeytana tapan Nazi katili

Ayrıca Trump hiçbir zaman tutuklamadı ya da herhangi bir şey hakkında kanıt açıklamadı ya da orada düşündüğünüz Şeytan Kültü’nü çıkarmadı ve sizler Trumo’nun gerçeği ifşa etmesi ve herkesi öldürmesi gereken yüzlerce tarih uydurdunuz ve bu asla gerçekleşmedi ve siz hep düşersiniz. bunun için ve “hepsi planın bir parçası” deyin

Hatta rastgele facebook ve twitter qanon gruplarına katıldım ve onlarla konuşmaya çalıştım ama sadece botum diyorlar sonra beni yasakladılar

Ayrıca bu gönderinin oylanacağını zaten biliyorum ve insanlar robot olduğumu veya Joe Biden ve The Democrats and Libtards için çalıştığını söyleyecekler ama gerçekten umurumda değil

Ama Trump rastgele askeri tutuklama yaparsa ve Joe Biden’i ve Demokratları bugün ya da yarın ya da toplantı gününde öldürürse ve yeniden seçilirse o zaman şaşırırdım ve mutlu olurdum çünkü Trump’a oy verdim ve Joe Biden’ı hiç sevmedim

Her neyse, tüm söylemem gereken bu

“Qanon olmayacak” üzerine 57 yorum

1. Van dan kimler var. Qanon olmayacak . Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 480

2. Nevşehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-01-2021 18:18:06

3. Trabzon merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 19-01-2021 21:13:19

4. Gaziantep dan kimler var. Qanon olmayacak . Merhabalar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 361

5. Yozgat merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-01-2021 21:13:26

6. Kırklareli dan kimler var. Qanon olmayacak . Merhabalar web siteniz gerçekten hayran edici, sağolun , Gürbüz – 486

7. Burdur merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 20-01-2021 07:25:53

8. Isparta dan kimler var. Qanon olmayacak . selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 451

9. Gümüşhane dan kimler var. Qanon olmayacak . Merhaba paylaşım harbiden çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 153

10. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 166

11. Kilis dan kimler var. Qanon olmayacak . Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , banu – 358

12. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 310

13. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 04-02-2021 06:57:46

14. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 379

15. Antalya dan kimler var. Qanon olmayacak . Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 316

16. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 243

17. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 188

18. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 405

19. Giresun dan kimler var. Qanon olmayacak . Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 29

20. Manisa merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-02-2021 07:16:19

21. Bursa dan kimler var. Qanon olmayacak . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, şukuladım , ali – 42

22. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Mrb siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 274

23. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 11

24. Düzce dan kimler var. Qanon olmayacak . Selamlar sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım , emin – 291

25. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 10-02-2021 05:20:25

26. Yozgat merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, face de paylaştım 10-02-2021 11:09:13

27. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 372

28. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 494

29. Bartın dan kimler var. Qanon olmayacak . Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, şukuladım , hatice – 192

30. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım , emin – 464

31. Adıyaman merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler 15-02-2021 11:15:32

32. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , hatice – 462

33. Antalya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teşekkürler 16-02-2021 18:58:30

34. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 412

35. Siirt dan kimler var. Qanon olmayacak . Selam siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 30

36. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 201

37. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 281

38. Denizli dan kimler var. Qanon olmayacak . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , memo – 450

39. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 234

40. Ordu merkezden ben ali. Selam web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 10:26:18

41. Bu konu : ” Qanon olmayacak ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 245

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link