Temelde başlık ne diyor.

Gün içinde ‘QAnon’dan gelen ilk gönderileri hatırlıyorum ve burada ve kanal kurullarında bulunanların çoğu, hileli bir psy-op olarak, doğru bir şekilde, hızlıca reddetti.

Ancak zaman geçtikçe bir şeyler oldu. Başından beri bu kadar ayrıntılı takip etmedim – ama çizginin ötesinde bir yerde, bu psy-op devasa bir şeye dönüştü.

Bu psikolojik operasyon, kimin başlattığına bakılmaksızın, şimdi hükümetler, istihbarat kurumları, vb. Tarafından ortaklaşa seçilmiştir. Bu insanlar oldukça hızlı bir şekilde, bu şeyi toplumun büyük bir bölümünü etkilemek ve manipüle etmek için kullanabileceklerini fark ettiler – ve yani onlar var.

Bu aptalca bir aptallık ve psikolojik manipülasyon. Bir ‘komplo teorisyeninin’ olduğu her şeyi baltalıyor. Bunu takip edenler, kendilerine psikolojik olarak manipüle edildiklerinin söylenmesine öfke ve saldırganlıkla tepki verecekler, ama gerçek bu.

Şu anda bu şeye inananların, gerçekte neye inanmak için manipüle edildikleri ve beyinlerinin yıkandığı üzerinde iki kez düşünmelerini ve düşünmelerini öneriyorum. Bana Edward Bernays’in yalnızca içerik açısından uyarlanmış çalışmalarını hatırlatıyor. Bu, günümüzün kitle psikolojisi ve psikanalizinin eseridir.

Umarım insanlar bunun bir safsatadan ve zihni yıkmak için kullanılan psikolojik bir işlemden başka bir şey olmadığını görebilirler.

Author

64 Comments

1. Tokat merkezden ben Aylin. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 06:25:47

2. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 30-08-2020 09:13:34

3. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım 03-09-2020 22:54:08

4. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler 11-09-2020 07:37:56

6. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun 12-09-2020 05:42:32

7. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Gürbüz Reply

Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Merhaba siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler

10. elif yılmaz Reply

Slm siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Kilis merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:49:26

12. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

13. Van merkezden ben ahmet. Slm web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun 09-10-2020 00:58:18

14. Eskişehir dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , ziya – 76

15. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 343

16. Eskişehir merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler 22-10-2020 04:21:48

17. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 154

18. Niğde merkezden ben gaye. Slm paylaşım valla mükemmel, saolun 03-11-2020 19:57:55

19. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-11-2020 22:14:43

20. Çanakkale dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 101

21. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ziya – 250

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 377

23. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Selam siteniz inanki çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 390

24. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Slm web siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 67

25. Karabük merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 06-12-2020 05:29:47

26. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, saolun

27. Siirt dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 434

28. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, şukuladım , Hasan – 6

29. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun 20-12-2020 06:48:26

30. Samsun dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Slm siteniz inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 427

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 189

32. Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, tebrikler

33. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, saolun

34. Yozgat dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Merhaba siteniz valla güzel, facebookta paylaştım , emin – 137

35. Bingöl dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Selam herkese web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 207

36. Kilis dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . selam arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 93

37. Ordu dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 361

38. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Merhabalar siten inanki hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 214

39. Selamın aleyküm siteniz valla çok iyi, teşekkürler

40. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, teraziye tıkladım , – 79

41. Tokat merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım 03-02-2021 09:44:50

42. Ardahan dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Selam paylaşımın süper ötesi güzel, face de paylaştım , memo – 267

43. Bilecik dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Selam web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 278

44. Edirne dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Mrb paylaşımın valla hayran edici, sağolun , doruk – 202

45. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 16-02-2021 21:13:01

46. Mersin merkezden ben . Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 18-02-2021 20:27:43

47. Şırnak dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun , gaye – 214

48. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 462

49. Siirt dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Slm sayfa vallaha mükemmel, sağolun , doruk – 123

50. Erzincan merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım 15-03-2021 04:57:19

51. İstanbul dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 66

52. Çankırı merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, şukuladım 18-03-2021 02:28:41

53. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

54. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 165

55. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 92

56. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, şukuladım 03-04-2021 12:26:42

57. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 307

58. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 125

59. Bartın dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 58

60. Burdur dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Mrb siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 263

61. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 324

62. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 395

63. Malatya dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 234

64. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link