QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal.

Temelde başlık ne diyor.

Gün içinde ‘QAnon’dan gelen ilk gönderileri hatırlıyorum ve burada ve kanal kurullarında bulunanların çoğu, hileli bir psy-op olarak, doğru bir şekilde, hızlıca reddetti.

Ancak zaman geçtikçe bir şeyler oldu. Başından beri bu kadar ayrıntılı takip etmedim – ama çizginin ötesinde bir yerde, bu psy-op devasa bir şeye dönüştü.

Bu psikolojik operasyon, kimin başlattığına bakılmaksızın, şimdi hükümetler, istihbarat kurumları, vb. Tarafından ortaklaşa seçilmiştir. Bu insanlar oldukça hızlı bir şekilde, bu şeyi toplumun büyük bir bölümünü etkilemek ve manipüle etmek için kullanabileceklerini fark ettiler – ve yani onlar var.

Bu aptalca bir aptallık ve psikolojik manipülasyon. Bir ‘komplo teorisyeninin’ olduğu her şeyi baltalıyor. Bunu takip edenler, kendilerine psikolojik olarak manipüle edildiklerinin söylenmesine öfke ve saldırganlıkla tepki verecekler, ama gerçek bu.

Şu anda bu şeye inananların, gerçekte neye inanmak için manipüle edildikleri ve beyinlerinin yıkandığı üzerinde iki kez düşünmelerini ve düşünmelerini öneriyorum. Bana Edward Bernays’in yalnızca içerik açısından uyarlanmış çalışmalarını hatırlatıyor. Bu, günümüzün kitle psikolojisi ve psikanalizinin eseridir.

Umarım insanlar bunun bir safsatadan ve zihni yıkmak için kullanılan psikolojik bir işlemden başka bir şey olmadığını görebilirler.

“QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal.” üzerine 15 yorum

1. Tokat merkezden ben Aylin. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 06:25:47

2. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 30-08-2020 09:13:34

3. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım 03-09-2020 22:54:08

4. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler 11-09-2020 07:37:56

5. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun 12-09-2020 05:42:32

6. Kilis merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:49:26

7. Eskişehir dan kimler var. QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. . Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , ziya – 76

8. Bu konu : ” QAnon, son derece ayrıntılı ve başarılı bir psikolojik operasyona dönüştü. Başlangıçta, kavram ilk başladığında, bu kadar çok insanın böyle bir yanılgıya inanacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Görünüşe göre insanlar daha da aptal. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 343

Yorum yapın