Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Qanon, Trumps takipçilerini trollemek isteyen kendine Q diyen bir adam tarafından yapıldı. Kontrolden çıkması dışında ve bir trol olduğunu kabul etmek yerine, adam dışarı çıkıyor, bir daha asla duyulmamak ve görülmemek. Ülke çapında bir orman yangına dönüşmek için yarattığı çöplük ateşini bırakarak. ” çok güzel. Mrb sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 468

2. Aydın dan kimler var. Qanon, Trumps takipçilerini trollemek isteyen kendine Q diyen bir adam tarafından yapıldı. Kontrolden çıkması dışında ve bir trol olduğunu kabul etmek yerine, adam dışarı çıkıyor, bir daha asla duyulmamak ve görülmemek. Ülke çapında bir orman yangına dönüşmek için yarattığı çöplük ateşini bırakarak. . Slm siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 2

3. Van merkezden ben gaye. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-03-2021 07:01:47

4. Osmaniye dan kimler var. Qanon, Trumps takipçilerini trollemek isteyen kendine Q diyen bir adam tarafından yapıldı. Kontrolden çıkması dışında ve bir trol olduğunu kabul etmek yerine, adam dışarı çıkıyor, bir daha asla duyulmamak ve görülmemek. Ülke çapında bir orman yangına dönüşmek için yarattığı çöplük ateşini bırakarak. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 309

5. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım

6. Kars dan kimler var. Qanon, Trumps takipçilerini trollemek isteyen kendine Q diyen bir adam tarafından yapıldı. Kontrolden çıkması dışında ve bir trol olduğunu kabul etmek yerine, adam dışarı çıkıyor, bir daha asla duyulmamak ve görülmemek. Ülke çapında bir orman yangına dönüşmek için yarattığı çöplük ateşini bırakarak. . Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 147

7. selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

8. Ağrı merkezden ben hatice. Selamlar sayfa vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 15-04-2021 13:26:56

9. Artvin dan kimler var. Qanon, Trumps takipçilerini trollemek isteyen kendine Q diyen bir adam tarafından yapıldı. Kontrolden çıkması dışında ve bir trol olduğunu kabul etmek yerine, adam dışarı çıkıyor, bir daha asla duyulmamak ve görülmemek. Ülke çapında bir orman yangına dönüşmek için yarattığı çöplük ateşini bırakarak. . Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım , mehmet – 422

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link