Beni tanıyanlar, Trump destekli olduğumu biliyorlar, ancak sansür çağrılarına sesli olarak karşı çıksam da asla Q çoğunluğuna dahil olmadılar. Ve bu yüzden yine buradayım.

Bence Q’nun bitmesinden aylar sonra Q’yu ve taraftarlarını şeytan gibi göstermeye ve sansürlemeye çalışan tüm bu insanlar radikalleşen gerçek kişiler. Takipçilerini araştırmak için komplo ve yolsuzluğa yönlendiren ve kurumun nefret ettiği siyasetçiyi destekleyen bu isimsiz sosyal medya posteri, onlar için Şeytan’ın dini fikrine eşdeğer hale geldi.

Komploları araştırmaya ve kendi aralarında tartışmaya nasıl cüret ederler?

Haklı olup olmadıklarına bakılmaksızın kendi fikirlerini formüle etmeye nasıl cüret ederler?

Resmi medyanın ve onların kontrolündeki muhalif meslektaşlarının onaylanmış yapılandırılmış anlatımlarını nasıl reddederler?

Kontrollü sosyal medya platformlarından onları sansürlemek için tüm çabalardan sonra örgütlenmeye ve birbirleriyle konuşmaya nasıl cüret ederler?

Masa tenisi masalarına bantlanmış yeni yürümeye başlayan çocukların resimlerini yayınlayan bir işletme sahibine karşı nasıl asılsız suçlamalarda bulunmaya cesaret ederler?

Yapay zeka botlarının ve yabancı ücretli şillerin anlamadığını ve onlara karşı koyamayacağını bildiklerinde memleri kullanmaya nasıl cüret ederler?

.

Fikirlerinin tehlikeli olduğu, bir entelektüel psikopat olduğu ve diğer her şeyin olduğu konuşma noktalarını ele alabilirsin … Ama gerçek şu ki, onlar bir forumda komplolardan bahseden ve anaakımın nefret ettiği politikacıyı destekleyen isimsiz insanlardı .. Tanıdık gelmiyor mu? Bu r / komplo gibi görünüyor ve Bernie ve Ron Paul destekçileri.

Sizi nefret ettirmeye ve kendinizi sansürlemeye çalıştıklarını görmüyor musunuz?

Author

38 Comments

1. Düzce dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Mrb sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ali – 124

2. Bu konu : ” Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 154

3. Denizli merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 02-04-2021 17:55:26

4. Bu konu : ” Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. ” çok güzel. Mrb web siten cidden iyi, face de paylaştım , ziya – 126

5. Karabük merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-04-2021 17:55:40

6. Mrb paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Mrb web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 21

8. Bu konu : ” Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. ” çok güzel. Selam web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 475

9. Bu konu : ” Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 4

10. Zonguldak dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Mrb bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 409

11. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz valla çok iyi, şukuladım 09-04-2021 07:34:54

12. Bu konu : ” Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 90

13. Bu konu : ” Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 481

14. Gaziantep dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, saolun , doruk – 360

15. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

16. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım

17. Balıkesir dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 432

18. Sivas dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 336

19. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, saolun

20. selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, teşekkürler

21. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım 05-05-2021 22:42:09

22. Bu konu : ” Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 296

23. Kütahya dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, sağolun , ziya – 265

24. Eskişehir dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, tebrikler , ahmet – 16

25. Selamlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

27. Merhabalar web siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler

28. Batman merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 27-05-2021 13:48:37

29. Merhabalar paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

30. Mersin dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Merhaba web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 49

31. Merhaba siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 56

33. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 23-06-2021 04:37:07

34. Kars dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Selam paylaşımın inan ki hayran edici, saolun , ali – 448

35. Burdur merkezden ben . selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 12-07-2021 16:20:29

36. Denizli dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Merhaba herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 121

37. Malatya dan kimler var. Qanon’a nasıl cüret edersin! Nasıl cürret ederler. . Slm paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , Hasan – 156

38. Bingöl merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 05:43:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link