QANON’da bilişsel uyumsuzluk

Bence, qanon halkının pedofillere ve seks kaçakçılığına karşı aşırı derecede açık sözlü olması, ancak her zaman kozları yalıyor olması komik. Mesela, cmon, Epstein ile olan ilişkisinden bahsetmiyorum bile, bu bok için ona karşı pek çok iddia var. Qanon hayranları bu pedoyu neden bu kadar seviyor?

“QANON’da bilişsel uyumsuzluk” üzerine 29 yorum

1. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 08:11:39

2. Kırşehir merkezden ben banu. Slm web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 03-09-2020 11:25:39

3. Adana merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım 05-09-2020 07:40:23

4. Antalya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun 06-09-2020 18:33:50

5. Aydın merkezden ben Emine. Selam siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-09-2020 11:24:11

6. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:20:48

7. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 121

8. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 380

9. Yozgat dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 185

10. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Mrb siten harbiden güzel, tebrikler , Emine – 162

11. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 251

12. Bartın dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, şukuladım , memo – 493

Yorum yapın