Bence, qanon halkının pedofillere ve seks kaçakçılığına karşı aşırı derecede açık sözlü olması, ancak her zaman kozları yalıyor olması komik. Mesela, cmon, Epstein ile olan ilişkisinden bahsetmiyorum bile, bu bok için ona karşı pek çok iddia var. Qanon hayranları bu pedoyu neden bu kadar seviyor?

Author

67 Comments

1. Isparta merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 29-08-2020 07:35:01

2. Bayburt merkezden ben Emine. Selam web siteniz inanki iyi, teşekkürler 29-08-2020 07:57:33

3. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 08:11:39

4. Slm sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

6. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

7. Kırşehir merkezden ben banu. Slm web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 03-09-2020 11:25:39

8. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım 05-09-2020 07:40:23

9. Antalya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun 06-09-2020 18:33:50

10. selamun aleyküm siten inanki hoşuma gitti, tebrikler

11. Aydın merkezden ben Emine. Selam siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-09-2020 11:24:11

12. Selamlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım

14. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım

15. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:20:48

16. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

17. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 121

18. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 380

20. Yozgat dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 185

21. Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi iyi, sağolun

23. Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

24. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Mrb siten harbiden güzel, tebrikler , Emine – 162

26. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 251

27. Bartın dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, şukuladım , memo – 493

28. Selam paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım

29. Kahramanmaraş dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Merhabalar paylaşım inanki güzel, face de paylaştım , emin – 1

30. Sivas dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 214

31. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 296

32. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 322

33. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 199

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 462

35. Hakkari dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, sağolun , Emine – 365

36. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 238

37. Tekirdağ dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . merhaba arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 276

38. Van merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-01-2021 08:47:13

39. Tunceli merkezden ben hatice. Mrb sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-01-2021 21:30:09

40. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 111

41. Sivas dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 330

42. Kırıkkale dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selam herkese siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 107

43. İzmir dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 409

44. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

45. Mersin merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, teşekkürler 16-01-2021 14:39:06

46. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, sağolun 16-01-2021 14:57:25

47. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 50

48. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 178

49. Slm web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım

50. Merhaba herkese siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler

51. Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

52. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten yeminle mükemmel, sağolun

53. Ağrı dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 53

54. Giresun merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-03-2021 20:51:02

55. Bolu merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, saolun 13-04-2021 03:27:36

56. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 421

57. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

58. Antalya dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Mrb sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 6

59. Çorum dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 263

60. Diyarbakır dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Slm siten valla hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 398

61. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 39

63. Van dan kimler var. QANON’da bilişsel uyumsuzluk . Selamlar web siten ciddiyim iyi, tebrikler , Aylin – 324

64. elif yılmaz Reply

Slm web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Bu konu : ” QANON’da bilişsel uyumsuzluk ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 435

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link