QAnon’dan konuşalım. Komplonun baskısı * gerçek * komplo mu?

Bu noktada, QAnon’un çürütüldüğünü hissediyorum. Mart’ta karanlık günler yok, 4 yıldır Trump’ta tutuklama yok, JFK JR. kongrede Pence’in yerine geçmedi, Trump bir aşı yapıyor, Podesta özgür bir adam, General Flynn davası düşmedi ve Mueller, Mueller. Pek çok kişinin “yanlış olsa bile taraftarları kendileri için düşünmeye teşvik ediyor” dediklerini görüyorum. Peki tamam. Ancak komplo teorisyenleri için bile bebeklerin organlarını içen / toplayan ve gizli ANTIFA ajanlarını finanse eden pedofil bir elit fikri çok zor görünüyor. Q’nun her zaman Trump’a “soru” sorulduğunda tam Q’ya geçeceğini söylediğini hatırlıyor musunuz? Olmadı. Her zamanki gibi kaçtı.

Bana göre bu apaçık bir hileye benziyor. Trump inkar edemez veya seçmenlerini kaybeder, yüzlerce kayıp bile Florida gibi kritik eyaletlerdeki fark olabilir. Ama bu noktada, Trump’ın seçimden sonra “Tam Q” olma tehdidi nedir? Ya Trump her şeyin kaybolduğunu hissederse ve Tweetler son bir hendek çabası olarak “fırtına üzerimizde” olursa. AP bugün, Pence’in Pazartesi günü bir QAnon bağış toplama etkinliğine katılacağını bildirdi.

Bu ne anlama geliyor? Q, komplo daha mı az, Trump / GOP’un seçimi kazanmak için son hendek girişimi olarak eğilebileceği sahte bir bayrak mı?

“QAnon’dan konuşalım. Komplonun baskısı * gerçek * komplo mu?” üzerine 24 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-09-2020 02:42:12

2. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, sağolun 10-09-2020 05:03:14

3. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-09-2020 09:31:58

4. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-09-2020 11:35:53

5. Nevşehir merkezden ben Emine. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 18-09-2020 17:17:31

6. Kilis merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:31:07

7. Siirt merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:19:56

8. Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, saolun 19-10-2020 05:27:05

9. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 27-10-2020 13:52:54

10. Manisa merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım 27-10-2020 21:53:38

11. Amasya merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 09-11-2020 14:42:48

12. Bu konu : ” QAnon’dan konuşalım. Komplonun baskısı * gerçek * komplo mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 89

13. Bu konu : ” QAnon’dan konuşalım. Komplonun baskısı * gerçek * komplo mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 17

Yorum yapın