Qanon’un başardığı üç güzel şey var.

Qanon hiçbir şey yapmazsa. Olacak gibi görünüyor. Bunu başardı.

1. Herhangi bir komplo teorisyeninin bataklığı kurutması için başka bir yönetime güvenmesi için hiçbir neden yok. Sanırım bu yüzden çoğumuz, sadece olasılık için tarafsız bir tavır aldık.

2. Muhtemelen bir grup insanı komplo teorilerine, yani çocuk ticareti, ritüel cinayet gibi ağır olanlara uyandırdı.

3. Hiçbir şey olmazsa bu birçok insanın moralini bozacak. Bu şekilde TPTB ile savaşmayacaklar. (TPTB için biraz güzel, insanlık için çirkin)

“Qanon’un başardığı üç güzel şey var.” üzerine 26 yorum

1. Bu konu : ” Qanon’un başardığı üç güzel şey var. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 5

2. Mersin dan kimler var. Qanon’un başardığı üç güzel şey var. . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, sağolun , emin – 223

3. Düzce dan kimler var. Qanon’un başardığı üç güzel şey var. . Slm paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım , – 76

4. Denizli dan kimler var. Qanon’un başardığı üç güzel şey var. . Slm paylaşımın ciddiyim iyi, face de paylaştım , – 157

5. Bu konu : ” Qanon’un başardığı üç güzel şey var. ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım , gaye – 288

6. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 13:39:04

7. Gaziantep dan kimler var. Qanon’un başardığı üç güzel şey var. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım , banu – 106

8. Bu konu : ” Qanon’un başardığı üç güzel şey var. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 206

9. Bu konu : ” Qanon’un başardığı üç güzel şey var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 22

10. Nevşehir merkezden ben ziya. Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-12-2020 02:17:53

11. Adıyaman dan kimler var. Qanon’un başardığı üç güzel şey var. . selam arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, teşekkürler , gaye – 220

12. Muş merkezden ben hatice. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 24-12-2020 18:01:41

13. Kahramanmaraş dan kimler var. Qanon’un başardığı üç güzel şey var. . Mrb web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 421

14. Bu konu : ” Qanon’un başardığı üç güzel şey var. ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 359

15. Çankırı merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-01-2021 11:06:45

16. Bu konu : ” Qanon’un başardığı üç güzel şey var. ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , emin – 447

17. Malatya dan kimler var. Qanon’un başardığı üç güzel şey var. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 481

18. Bu konu : ” Qanon’un başardığı üç güzel şey var. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 34

19. Çankırı merkezden ben Hasan. Merhaba web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım 28-02-2021 08:07:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link