Qanon’un ‘Fırtına’

Çılgınca bir şeyler okumak istiyorsanız – Qanon’un “Fırtına” konseptine bakın

24 Haziran 2020’de Q, takipçilerini “dijital asker yemini” almaya teşvik etti ve sonraki haftalarda çoğu kişi Twitter hashtag’i #TakeTheOath kullanarak bunu yaptı.

QAnon’un takipçileri ayrıca, “Fırtına” olarak bilinen ve kabal üyesi binlerce kişinin tutuklanacağı, muhtemelen Guantanamo Körfezi hapishanesine gönderileceği veya askeri mahkemelerle yüz yüze geleceği ve ABD ordusunun vahşice alacağı bir olay olduğuna inanıyor. ülke çapında. “Fırtına” nın sonucu kurtuluş ve yeryüzünde bir ütopya olacak.

Sadece bu çılgınlığı bir düşünün. Qanon zenciler, sadece bir tür tasfiye olacağına inanmakla kalmıyor – yakalanan herkesin, yakalanmış olmaları nedeniyle ulusun düşmanlarının bir üyesi olması GEREKİR (bu nedenle suçlu olmaları gerekir) … bu saçmalığa yemin eden insanlar var.

Öyleyse özünde, Trump (Şovunu kim yürütüyorsa, çünkü dürüst olalım, Trump hiçbir şey hakkında tek bir bok bile etmiyor) siyasi muhaliflerine veya konuşan herhangi birine karşı bir darbeye girişti – takipçileri bunu düşünecekler. bu büyük ütopyanın başlangıcı oldu ve bu çabayı desteklemek için sadakat yemini ettiler.

Deli gibi.

“Qanon’un ‘Fırtına’” üzerine 56 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 02:50:06

2. Balıkesir merkezden ben ali. Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler 05-09-2020 17:50:27

3. Muş merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 07-09-2020 17:36:09

4. Balıkesir merkezden ben Aylin. Mrb sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 04:19:07

5. Kırklareli merkezden ben doruk. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:18:43

6. Ordu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:22

7. Kocaeli merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:43:39

8. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 184

9. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, saolun 02-11-2020 15:51:43

10. Sinop dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , emin – 125

11. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 38

12. Ankara dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . selamun aleyküm siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 42

13. Kocaeli dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . Mrb web siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım , – 313

14. Antalya dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . Selam paylaşım inan ki hayran edici, saolun , Hasan – 13

15. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:38:04

16. Tunceli dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 38

17. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. Selam web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 26

18. Çorum merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-12-2020 23:15:39

19. Aksaray dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, face de paylaştım , doruk – 314

20. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 318

21. Zonguldak dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . Slm bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 421

22. Ankara merkezden ben gaye. Merhaba sayfan vallaha iyi, twitter da paylaştım 01-01-2021 16:39:04

23. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 496

24. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 315

25. Trabzon dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . Selam siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 162

26. Bartın dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 438

27. Çorum merkezden ben Emine. Selam web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım 20-01-2021 12:47:55

28. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 460

29. Tokat dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , banu – 407

30. Iğdır dan kimler var. Qanon’un ‘Fırtına’ . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 428

31. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler 30-01-2021 08:06:15

32. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. Selam siten cidden dikkat çekici, saolun , mehmet – 363

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link