Qanon’un ‘Fırtına’

Çılgınca bir şeyler okumak istiyorsanız – Qanon’un “Fırtına” konseptine bakın

24 Haziran 2020’de Q, takipçilerini “dijital asker yemini” almaya teşvik etti ve sonraki haftalarda çoğu kişi Twitter hashtag’i #TakeTheOath kullanarak bunu yaptı.

QAnon’un takipçileri ayrıca, “Fırtına” olarak bilinen ve kabal üyesi binlerce kişinin tutuklanacağı, muhtemelen Guantanamo Körfezi hapishanesine gönderileceği veya askeri mahkemelerle yüz yüze geleceği ve ABD ordusunun vahşice alacağı bir olay olduğuna inanıyor. ülke çapında. “Fırtına” nın sonucu kurtuluş ve yeryüzünde bir ütopya olacak.

Sadece bu çılgınlığı bir düşünün. Qanon zenciler, sadece bir tür tasfiye olacağına inanmakla kalmıyor – yakalanan herkesin, yakalanmış olmaları nedeniyle ulusun düşmanlarının bir üyesi olması GEREKİR (bu nedenle suçlu olmaları gerekir) … bu saçmalığa yemin eden insanlar var.

Öyleyse özünde, Trump (Şovunu kim yürütüyorsa, çünkü dürüst olalım, Trump hiçbir şey hakkında tek bir bok bile etmiyor) siyasi muhaliflerine veya konuşan herhangi birine karşı bir darbeye girişti – takipçileri bunu düşünecekler. bu büyük ütopyanın başlangıcı oldu ve bu çabayı desteklemek için sadakat yemini ettiler.

Deli gibi.

“Qanon’un ‘Fırtına’” üzerine 20 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 02:50:06

2. Balıkesir merkezden ben ali. Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler 05-09-2020 17:50:27

3. Muş merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 07-09-2020 17:36:09

4. Balıkesir merkezden ben Aylin. Mrb sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 04:19:07

5. Kırklareli merkezden ben doruk. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:18:43

6. Ordu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:22

7. Kocaeli merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:43:39

8. Bu konu : ” Qanon’un ‘Fırtına’ ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 184

Yorum yapın