QAnon’un “Planı”: Ya Covid tarafından öldürüldü ya da Covid içeriyor – neden ona güveneyim?

QAnon takipçileri: Hala “plana güveniyor musunuz”?

Ya Covid planın bir parçası ya da Covid planı öldürdü.

Covid planı öldürdüyse, “Vatanseverler Kontrol Altında?” Görünüşe göre Plan pek iyi işlemiyor. Belki yeni bir Plana ihtiyaçları vardır. Çalışmıyorsa neden bir Plana güvenmeliyim?

Covid Planın bir parçasıysa neden ona güveneyim? Milyonlarca işsiz, şehirler yok edildi, sanayiler mahvoldu ve çoğu öldürüldü. İnsanların çıkarlarını en iyi şekilde gözeten hayırsever bir Plan nasıl olur? Bu planı sikeyim!

Covid Plan’ın bir parçası değilse, o zaman Trump neden maske takmanın vatansever olduğunu söylüyor? Virüse verilen cevabın sahipliğini almak budur. Bir Plan varsa, Trump’ın eylemleri bunun bir parçasıdır, değil mi?

QAnon saçmalık. Lütfen bana burada ne kadar yanıldığımı söyle. Ciddi anlamda. Başından beri Q’yu takip ettim ama bu kilitlenme ciddi bir saçmalık.

Plan YOKTUR. Hepsi yalan. Olmalı.

“QAnon’un “Planı”: Ya Covid tarafından öldürüldü ya da Covid içeriyor – neden ona güveneyim?” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” QAnon’un “Planı”: Ya Covid tarafından öldürüldü ya da Covid içeriyor – neden ona güveneyim? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 17

2. Kastamonu merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım 17-10-2020 16:18:32

3. Bu konu : ” QAnon’un “Planı”: Ya Covid tarafından öldürüldü ya da Covid içeriyor – neden ona güveneyim? ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sağolun , ali – 409

4. Şanlıurfa merkezden ben memo. Slm siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 18-10-2020 01:45:16

5. Çankırı dan kimler var. QAnon’un “Planı”: Ya Covid tarafından öldürüldü ya da Covid içeriyor – neden ona güveneyim? . Selam paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 273

6. Çankırı dan kimler var. QAnon’un “Planı”: Ya Covid tarafından öldürüldü ya da Covid içeriyor – neden ona güveneyim? . Selam herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 50

7. Gümüşhane dan kimler var. QAnon’un “Planı”: Ya Covid tarafından öldürüldü ya da Covid içeriyor – neden ona güveneyim? . Merhaba herkese web siteniz cidden güzel, face de paylaştım , Aylin – 440

8. Kilis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-10-2020 14:49:53

9. Şanlıurfa dan kimler var. QAnon’un “Planı”: Ya Covid tarafından öldürüldü ya da Covid içeriyor – neden ona güveneyim? . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 432

Yorum yapın