Tamam, hepsinin bir araya toplanmasından bıktım. Neden saygın bir gazeteci, endişeli bir vatandaş ya da hiç kimse onu gerçekten incelemeye zaman ayırmıyor? Amerika’da ve dünyada elit bir pedo çemberi olduğuna işaret eden çok fazla kanıt görüyorum. Milyonların protesto ettiği komplonun ana noktası bu değil mi? Peki bunun neresi komplo?

Author

64 Comments

1. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-09-2020 23:28:30

3. Niğde merkezden ben Emine. Selamlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-09-2020 23:27:20

4. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

5. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

6. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, sağolun

7. Bilecik merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:39:15

8. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 6

10. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , hatice – 148

11. Selamlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

12. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, tebrikler

13. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden güzel, twitter da paylaştım , doruk – 361

15. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 259

16. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-11-2020 16:54:51

17. Elazığ dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 94

18. Batman dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Selam web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 4

19. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle çok iyi, şukuladım , mehmet – 115

20. Kırıkkale dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 4

21. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 02:06:43

22. Eskişehir dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 344

23. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler

24. Antalya merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-12-2020 02:57:55

25. Uşak dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Selam web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 382

26. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki güzel, teşekkürler , Emine – 349

27. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, sağolun

28. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 100

29. Eskişehir dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Selam paylaşım inanılmaz çok iyi, şukuladım , hatice – 482

30. Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım

31. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 437

32. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki güzel, sağolun , – 208

33. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, saolun , memo – 209

34. Aksaray merkezden ben memo. Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-01-2021 09:18:07

35. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 56

36. Samsun dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 335

37. Niğde merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-02-2021 23:27:48

38. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam siten inan ki iyi, sağolun 19-02-2021 23:30:42

39. Kars dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Selamlar siteniz gerçekten güzel, tebrikler , doruk – 283

40. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 28-02-2021 22:45:17

41. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 315

42. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz harbiden hayran edici, sağolun 08-03-2021 15:41:36

43. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Selam siten süper ötesi iyi, saolun , memo – 255

44. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 85

45. Adıyaman dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 240

46. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, tebrikler

47. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, şukuladım

48. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 398

49. Tunceli dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Merhabalar sayfa harbiden çok iyi, tebrikler , gaye – 122

50. Tekirdağ dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, saolun , Emine – 213

51. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden çok güzel, saolun , ahmet – 330

52. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 445

53. Erzincan merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım 19-04-2021 20:02:46

54. Edirne merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, saolun 23-04-2021 23:47:13

55. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Mrb sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 239

56. Iğdır dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 355

57. Bursa dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 445

58. Bitlis merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan harbiden güzel, face de paylaştım 06-05-2021 23:22:18

59. merhaba arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım

60. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 22

61. Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2021 00:32:25

62. Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link