Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo?

Tamam, hepsinin bir araya toplanmasından bıktım. Neden saygın bir gazeteci, endişeli bir vatandaş ya da hiç kimse onu gerçekten incelemeye zaman ayırmıyor? Amerika’da ve dünyada elit bir pedo çemberi olduğuna işaret eden çok fazla kanıt görüyorum. Milyonların protesto ettiği komplonun ana noktası bu değil mi? Peki bunun neresi komplo?

“Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo?” üzerine 12 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-09-2020 23:28:30

2. Niğde merkezden ben Emine. Selamlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-09-2020 23:27:20

3. Bilecik merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:39:15

4. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 6

5. Bu konu : ” Qanon’un tam olarak hangi kısmı komplo? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , hatice – 148

Yorum yapın