Hükümet, 1 Eylül’den itibaren covid durumunun kötüleşmesi durumunda zorunlu olmayan faaliyetler için aşı pasaportunu açıkladı. Bakan, aşıları yeterli olanlar için yeni normalden bahsediyor. Aşısızların haklarını ortadan kaldırmak için sonbaharda bizi yeni bir dalgaya hazırlamaya başlıyorlar gibi geliyor. Yavaş ama emin adımlarla, « komplocular » bu konuda haklı çıkıyorlar.

53 Comments

1. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Kütahya merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-07-2021 17:32:07

3. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 404

4. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 08-07-2021 17:35:59

5. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , ahmet – 91

6. Siirt dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 433

7. Muş merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım 08-07-2021 17:40:12

8. Kırıkkale dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Merhaba herkese siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 493

9. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-07-2021 17:40:44

10. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 267

11. Giresun merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım 08-07-2021 17:45:20

12. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, teşekkürler , Emine – 231

13. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, saolun , ziya – 90

14. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler

15. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

16. Gaziantep dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Mrb paylaşım valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 69

17. Balıkesir dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . selam arkadaşlar sayfan harbiden güzel, teşekkürler , Emine – 361

18. Aksaray merkezden ben banu. Selamlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 18:15:06

19. Bolu dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 151

20. Çanakkale dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 135

21. Bursa merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 08-07-2021 18:17:45

22. Bursa dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Emine – 241

23. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, sağolun

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 372

25. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 21:53:59

26. selam arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

27. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Mrb paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 100

28. Siirt dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 472

29. Bartın merkezden ben ali. Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-07-2021 06:19:48

30. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 489

31. Merhaba herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

32. Bolu dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun , gaye – 423

33. Çankırı merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım 26-07-2021 02:53:28

34. Tokat dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Selamlar siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 305

35. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 454

36. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla çok iyi, saolun , ali – 425

37. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

38. Burdur dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Selam herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 338

39. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

40. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 104

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 195

42. Çankırı dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, teşekkürler , memo – 355

43. Hatay merkezden ben emin. selamun aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, sağolun 24-08-2021 14:48:52

44. Afyon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 26-08-2021 20:50:11

45. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 28-08-2021 06:28:27

46. Van merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 13:39:52

47. Çankırı dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Selamlar paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 19

48. Kahramanmaraş dan kimler var. Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. . Selam paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 250

49. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , memo – 127

50. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 03-09-2021 00:25:46

51. Bu konu : ” Quebec hükümeti, aşı pasaportunun eylül ayından itibaren gerektiği gibi uygulanacağını duyurdu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 3

52. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment