Sorumlu olmak derken neyi kastettin diyorsun? önce kanıtlamalısın. Yoksa virüs oradan geldiği için sorumlu tutulmaları gerektiğini mi söylüyorsunuz? Eğer durum buysa, böyle yürümez. Dünya çapında yayılan bir virüsten hiçbir ülkenin sorumlu tutulduğunu sanmıyorum.

Author

7 Comments

1. Ankara merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 07-02-2021 19:21:46

2. Malatya merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-02-2021 19:52:01

3. Sivas dan kimler var. [Question] Çin’in bu virüsten sorumlu tutulacağını mı düşünüyorsunuz yoksa …? . selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, saolun , emin – 318

4. Kahramanmaraş dan kimler var. [Question] Çin’in bu virüsten sorumlu tutulacağını mı düşünüyorsunuz yoksa …? . Mrb web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım , – 314

5. Manisa dan kimler var. [Question] Çin’in bu virüsten sorumlu tutulacağını mı düşünüyorsunuz yoksa …? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, saolun , doruk – 103

6. Muş merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, sağolun 06-03-2021 19:46:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link