Q’ya ne oldu?

Biden oy verdikten sonra Qanon özel ihtiyaçları olanlara ne oldu? Hahaha Q dışarıdan bakıldığında izlenecek en komik şeydi. Q şimdi nerede? Q takipçileri şimdi neyle ilgili memler gönderiyor? Bu soruların aptal gibi göründüğünü biliyorum ama gerçekten bilmek istiyorum. Teşekkürler Merica.

“Q’ya ne oldu?” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Q’ya ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 398

2. Bu konu : ” Q’ya ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 481

3. Bu konu : ” Q’ya ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 436

4. Bu konu : ” Q’ya ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım , banu – 173

5. Bu konu : ” Q’ya ne oldu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , – 12

6. Sakarya merkezden ben emin. Selamlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-12-2020 16:48:33

7. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 02:44:00

8. Bu konu : ” Q’ya ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 441

9. Artvin dan kimler var. Q’ya ne oldu? . Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 148

10. Ağrı dan kimler var. Q’ya ne oldu? . selam arkadaşlar web siten valla çok güzel, sağolun , ali – 89

11. Mardin dan kimler var. Q’ya ne oldu? . Mrb bu web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 147

12. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, saolun 11-01-2021 19:31:57

13. Batman dan kimler var. Q’ya ne oldu? . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 424

14. Bu konu : ” Q’ya ne oldu? ” çok güzel. Mrb web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 11

15. Eskişehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 07:59:36

16. Uşak dan kimler var. Q’ya ne oldu? . selamun aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 319

17. Bu konu : ” Q’ya ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 450

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link