Reddit, “nefret” alt dizinlerini kaldırmak konusunda deliriyor, ancak görünüşe göre öjeni ve yoksulların kitlesel kısırlaştırılmasını teşvik etmeye adanmış bir alt birim TOS’larını ihlal etmiyor.

Reddit’in öjeni desteğinin kurumsal düzeyde r / Aşırı nüfus temsilcisi mi?

Author

11 Comments

1. Yalova merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, tebrikler 01-03-2021 20:59:26

2. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. r / Aşırı nüfus öjeni ve zorla kısırlaştırmayı teşvik eder. Reddit buna uygun mu? . Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 111

3. Burdur merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım 02-03-2021 06:10:28

4. Kütahya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 09-03-2021 10:36:23

5. Adıyaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 12-03-2021 07:49:19

6. Bu konu : ” r / Aşırı nüfus öjeni ve zorla kısırlaştırmayı teşvik eder. Reddit buna uygun mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle güzel, linkedinde paylaştım , – 325

7. Denizli dan kimler var. r / Aşırı nüfus öjeni ve zorla kısırlaştırmayı teşvik eder. Reddit buna uygun mu? . Selamlar sayfan valla güzel, facebookta paylaştım , banu – 241

8. Bu konu : ” r / Aşırı nüfus öjeni ve zorla kısırlaştırmayı teşvik eder. Reddit buna uygun mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 204

9. Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten inanılmaz mükemmel, tebrikler 29-03-2021 03:34:38

10. Bu konu : ” r / Aşırı nüfus öjeni ve zorla kısırlaştırmayı teşvik eder. Reddit buna uygun mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 59

11. Giresun dan kimler var. r / Aşırı nüfus öjeni ve zorla kısırlaştırmayı teşvik eder. Reddit buna uygun mu? . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, saolun , emin – 198

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link