Bu reddit’in tek gerçek amacının kişisel bilgilerinizi sizden “eğlenceli” bir şekilde almak olduğu aklıma geldi. Örneğin o sırada en çok sorulan soru “İnsanlara her zaman hangi filmi tavsiye edeceksiniz?” Birisi bir bilgisayar korsanıysa, bu bir altın madeni çünkü RL kimliğinizi reddit tanıtıcınızla eşleştirmek kolaydır. Örneğin, gizli Noel Baba, insanların kimliklerini alt kırmızı bölümleriyle eşleştiren bir makinedir.

Bunu akılda tutarak, kimliğinizi eşleştirmek ve bir güvenlik sorusunu yanıtlamak kolaydır. “En sevdiğin film hangisi?” En sevdiğiniz filmin ve insanlara her zaman tavsiye edeceğiniz şeylerin şansı çok yüksek. İnsanların farkına varmadan verdiği bilgiler budur.

Eğer bir bilgisayar korsanı değilseniz ve bir reklam şirketiyseniz, bu altın değerdir çünkü film sizinle çıkacaktır. En sevdiğiniz filmler genellikle gençliğinizden gelenlerdir. Dolayısıyla, en sevdiğiniz film 80’li yıllardan ise, bu bilgilere dayanarak, 50’li yaşlarda olduğunuzu ve filmin türünü bilirler, buna dayanarak cinsiyetinizi tahmin edebilirler.

Author

70 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamlar siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım

2. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 30-08-2020 16:55:54

3. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2020 01:48:01

5. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2020 16:04:15

6. Şırnak merkezden ben Emine. Mrb siten inan ki çok güzel, saolun 04-09-2020 00:44:36

7. Selamlar paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım

8. Adana merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-09-2020 03:10:11

9. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 15-09-2020 15:09:02

11. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Siirt merkezden ben ali. Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 23-09-2020 01:24:47

13. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın yeminle hayran edici, saolun 29-09-2020 23:59:40

14. Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler

15. Kars merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:20:42

16. Bu konu : ” r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , ali – 149

17. Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun , mehmet – 293

19. Selam sayfanız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

20. Karaman dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 291

21. Bu konu : ” r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 117

22. Muş merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 30-10-2020 03:50:30

23. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. İzmir dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 4

25. Balıkesir dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 232

26. Bu konu : ” r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 190

27. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler

28. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Selam sayfanız inanki çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 461

29. Tekirdağ dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 429

30. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, şukuladım

31. Mersin dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, teşekkürler , hatice – 301

32. Bolu dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Selam herkese sayfan inan ki güzel, şukuladım , Hasan – 331

33. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım

34. Kütahya dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Slm sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 27

35. Kırıkkale dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Selamlar web siten harbiden güzel, saolun , memo – 51

36. Balıkesir merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok güzel, face de paylaştım 31-12-2020 12:47:11

37. Karabük merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-12-2020 15:41:31

38. Tekirdağ dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Merhabalar sayfa inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 344

39. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım

40. Bartın merkezden ben Emine. Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-01-2021 11:56:10

41. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

42. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

43. Tunceli merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 12-01-2021 12:22:11

44. Bu konu : ” r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir ” çok güzel. Slm siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 297

45. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 15-01-2021 14:06:17

46. Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

47. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, twitter da paylaştım

48. Ordu dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . selamun aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 409

49. Sivas dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Merhaba herkese web siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler , banu – 341

50. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 422

51. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

52. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Selamlar sayfan gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 339

53. Bu konu : ” r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 359

54. Ordu dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 363

55. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 22-03-2021 00:00:58

56. Hakkari merkezden ben . Merhabalar web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım 28-03-2021 18:13:22

57. Trabzon dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . merhaba arkadaşlar siten inan ki iyi, şukuladım , ali – 462

58. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

59. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

60. Kırşehir dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 247

61. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

62. Bu konu : ” r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , emin – 293

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir ” çok güzel. Selam siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 191

64. Ağrı merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, face de paylaştım 07-05-2021 03:48:23

65. Adıyaman dan kimler var. r / askreddit, bir kişisel veri toplama alt redditidir . Selam web siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 492

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link