R / bidenbro ile ne oldu?

Eminim çoğunuz r / bidenbro’yu hatırlarsınız. O alt sayfanın düzenli olarak ön sayfaya çıktığı bir dönem vardı. Denizaltını bilmeyenler için, Biden’ı komik ya da havalı gösteren tüm memlerdi. Her zaman çok zorlanmış hissetti ve memler cüretkârdı. Yayınlar zaman zaman on binlerce olumlu oy alacaktı. O sırada bana sörf yaparken çığlık attı ama ben oradan ayrıldım.

Reddit etkili bir şekilde beynimi yıkadı (lol), bu yüzden çok uzun zamandır oradan bir gönderi görmemiş olsam da bugün aklıma girdi. Seçimle birlikte, son zamanlarda denizaltıyı her yerde görmememin garip olduğunu fark ettim.

Oraya gittim ve denizaltı tamamen farklı. Alt bilgi bölümü Biden’ı iyi bir şekilde aydınlatıyor ve içinde Biden hakkında birçok bilgi var. Yine de gönderiler artık onunla dalga geçen memler. Gönderilerin olumlu oyları var, bazen çok ama yorum YOK mu?

Google “bidenbro reddit” i kullanıyorsanız bu gönderi gelir: https://www.reddit.com/r/bidenbro/comments/aofeb5/the_truth_about_this_sub

Gönderide, r / bidenbro’da mod olduğunu tahmin ettiğim bir kullanıcı, aboneliğin ön sayfaya “yükseltildiğini” iddia ediyor ve bu da yayın popülerliğinin organik olmadığını ima ediyor. Ayrıca, Biden 2020 çabalarında denizaltıyı kullanmak için kendisiyle iletişime geçildiğini iddia ediyor. Bu yaklaşık 3 yıl önceydi.

Her neyse, her şey tuhaf. Kaçırdığım bir reddit dizisi var mıydı? Sanki r / Bidenbro, insanları Biden’a kadar ısıtmak için bariz bir platformdu ve her ne sebeple olursa olsun terk edildi ve şimdi ona sıçmak için kullanılıyor. Lol. Daha fazlasını bilen var mı?

Düzenleme: sadece burada yayınladığımı açıklığa kavuşturmak için, çünkü r / bidenbro’nun başlangıçta astroturf olarak kullanıldığını düşünüyorum. Denizaltının odak noktasının değişmesini ilginç buluyorum ve bunun nasıl ve neden olduğunu da merak ediyorum.

“R / bidenbro ile ne oldu?” üzerine 16 yorum

1. Batman merkezden ben mehmet. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-09-2020 19:33:46

2. Bitlis dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 222

3. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 336

4. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 434

5. Aydın merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 12:51:29

6. Konya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 19-10-2020 05:19:37

Yorum yapın