Eminim çoğunuz r / bidenbro’yu hatırlarsınız. O alt sayfanın düzenli olarak ön sayfaya çıktığı bir dönem vardı. Denizaltını bilmeyenler için, Biden’ı komik ya da havalı gösteren tüm memlerdi. Her zaman çok zorlanmış hissetti ve memler cüretkârdı. Yayınlar zaman zaman on binlerce olumlu oy alacaktı. O sırada bana sörf yaparken çığlık attı ama ben oradan ayrıldım.

Reddit etkili bir şekilde beynimi yıkadı (lol), bu yüzden çok uzun zamandır oradan bir gönderi görmemiş olsam da bugün aklıma girdi. Seçimle birlikte, son zamanlarda denizaltıyı her yerde görmememin garip olduğunu fark ettim.

Oraya gittim ve denizaltı tamamen farklı. Alt bilgi bölümü Biden’ı iyi bir şekilde aydınlatıyor ve içinde Biden hakkında birçok bilgi var. Yine de gönderiler artık onunla dalga geçen memler. Gönderilerin olumlu oyları var, bazen çok ama yorum YOK mu?

Google “bidenbro reddit” i kullanıyorsanız bu gönderi gelir: https://www.reddit.com/r/bidenbro/comments/aofeb5/the_truth_about_this_sub

Gönderide, r / bidenbro’da mod olduğunu tahmin ettiğim bir kullanıcı, aboneliğin ön sayfaya “yükseltildiğini” iddia ediyor ve bu da yayın popülerliğinin organik olmadığını ima ediyor. Ayrıca, Biden 2020 çabalarında denizaltıyı kullanmak için kendisiyle iletişime geçildiğini iddia ediyor. Bu yaklaşık 3 yıl önceydi.

Her neyse, her şey tuhaf. Kaçırdığım bir reddit dizisi var mıydı? Sanki r / Bidenbro, insanları Biden’a kadar ısıtmak için bariz bir platformdu ve her ne sebeple olursa olsun terk edildi ve şimdi ona sıçmak için kullanılıyor. Lol. Daha fazlasını bilen var mı?

Düzenleme: sadece burada yayınladığımı açıklığa kavuşturmak için, çünkü r / bidenbro’nun başlangıçta astroturf olarak kullanıldığını düşünüyorum. Denizaltının odak noktasının değişmesini ilginç buluyorum ve bunun nasıl ve neden olduğunu da merak ediyorum.

Author

66 Comments

1. Batman merkezden ben mehmet. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-09-2020 19:33:46

2. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten cidden çok güzel, saolun 27-09-2020 20:15:54

3. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım

5. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Selam paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar siten inan ki mükemmel, şukuladım

8. Gürbüz Reply

Slm web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler

10. Bitlis dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 222

11. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 336

12. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 434

13. Aydın merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 12:51:29

14. Konya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 19-10-2020 05:19:37

15. Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, facebookta paylaştım

16. Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 27-10-2020 15:21:04

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 499

18. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 431

19. selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, facebookta paylaştım

20. Manisa dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Slm siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 403

21. Diyarbakır dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Merhaba web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 416

22. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

23. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

24. Samsun dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 243

25. Sinop merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 06-12-2020 00:30:34

26. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , emin – 291

27. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler

28. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 497

29. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 450

30. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

33. Hakkari dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler , banu – 371

34. Kilis dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 279

35. Eskişehir dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Merhaba sayfan valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 418

36. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 04:16:50

37. Selam sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

38. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 285

39. Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, teşekkürler

40. Ardahan merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, şukuladım 21-02-2021 06:33:45

41. Afyon dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 130

42. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

43. Burdur dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Merhabalar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 25

44. Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

45. Ordu merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-03-2021 17:41:36

46. Nevşehir dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 22

47. Osmaniye merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 08-04-2021 07:06:02

48. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , banu – 235

49. Gaziantep dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 366

50. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 318

51. Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

52. Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

53. Sinop dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Selam web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 497

54. Aydın merkezden ben ziya. Mrb siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2021 23:13:08

55. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 404

56. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, saolun , hatice – 104

57. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 360

58. Burdur merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 13:35:36

59. Yalova dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 44

60. Bu konu : ” R / bidenbro ile ne oldu? ” çok güzel. Selam sayfan valla mükemmel, sağolun , ali – 358

61. Ordu dan kimler var. R / bidenbro ile ne oldu? . Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 307

62. Bitlis merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım 11-06-2021 18:52:22

63. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha mükemmel, teşekkürler 19-06-2021 20:10:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link