Gönderdiğim ilk birkaç seferde bunun bir şans olduğunu düşündüm, 1 veya 2 yorumun gölge yasaklı hesaplardan veya yatıştırıcılardan geldiğini düşündüm. Ama oradaki son iki mesajım 3 ve 5 yorum aldı ve hiçbir şey yok. Bildirim de yok. Hem uygulama hem de tarayıcıdaki diğer kişilerin yayınları için aynı.

Belirli konular hakkında konuşmayı biraz daha zorlaştırmak için bir “aksaklık” kullanmanın hızlı bir yolu gibi görünüyor. Küçük toplulukları susturmanın kolay yolu.

Author

31 Comments

1. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

2. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , emin – 448

3. Van dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 325

4. Çanakkale merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler 21-04-2021 09:12:53

5. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-04-2021 21:56:50

6. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 347

7. Karabük dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 191

8. Kütahya merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım 06-05-2021 22:27:14

9. Bolu merkezden ben . Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 16-05-2021 05:04:18

10. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, saolun , ahmet – 110

11. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , ahmet – 93

12. Bartın dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 333

13. selamun aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, tebrikler

14. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

15. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 274

16. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 358

18. Bursa dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım , hatice – 483

19. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. Selamlar sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 228

20. Bursa dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, şukuladım , doruk – 204

21. Tunceli dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . Merhaba sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 52

22. Ağrı dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . Selam siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 79

23. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , mehmet – 283

24. Merhaba herkese sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

25. Isparta merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 07-07-2021 06:30:40

26. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 18:45:36

27. Amasya merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler 12-07-2021 00:37:36

28. Ankara merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım 23-07-2021 16:13:22

29. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 227

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link