Gönderdiğim ilk birkaç seferde bunun bir şans olduğunu düşündüm, 1 veya 2 yorumun gölge yasaklı hesaplardan veya yatıştırıcılardan geldiğini düşündüm. Ama oradaki son iki mesajım 3 ve 5 yorum aldı ve hiçbir şey yok. Bildirim de yok. Hem uygulama hem de tarayıcıdaki diğer kişilerin yayınları için aynı.

Belirli konular hakkında konuşmayı biraz daha zorlaştırmak için bir “aksaklık” kullanmanın hızlı bir yolu gibi görünüyor. Küçük toplulukları susturmanın kolay yolu.

Author

9 Comments

1. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

2. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , emin – 448

3. Van dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 325

4. Çanakkale merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler 21-04-2021 09:12:53

5. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-04-2021 21:56:50

6. Bu konu : ” r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 347

7. Karabük dan kimler var. r / ch * mtrails, insanların yorum yaptığını açıkça gösteren yayınlara rağmen, yayınlarının çoğunda yorumları gizliyor. . Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 191

8. Kütahya merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım 06-05-2021 22:27:14

9. Bolu merkezden ben . Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 16-05-2021 05:04:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link