İnsanlar olarak hayatta kalmak, ait olmak için sahip olduğumuz temel ihtiyaçlardan biri. Bir köyde veya toplulukta hayatta kalmak ve gelişmek.

İnsanların bu temel özelliği, biz bu gezegende bulunduğumuz sürece sömürülmüştür.

Hepsinin uymasını sağlamak zorunda değilsin, yeteri kadar. Ve diğerleri daha sonra geri kalanın uymasını sağlayacak.

55 Comments

1. Kilis merkezden ben Aylin. Selamlar web siten cidden çok iyi, tebrikler 04-08-2021 17:37:38

2. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 406

3. Batman merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-08-2021 20:47:39

4. Giresun dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 190

5. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 438

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 396

7. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 73

8. Kırşehir merkezden ben doruk. Slm siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 07-08-2021 20:51:32

9. Şanlıurfa dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Merhabalar siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 468

10. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 09-08-2021 16:08:12

11. Kars dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 165

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 262

13. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

14. Bingöl merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 11-08-2021 16:41:52

15. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 214

16. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

17. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Erzincan merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-08-2021 14:12:46

19. Ağrı dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Mrb sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 25

20. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım , ahmet – 82

21. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 248

22. Kırklareli merkezden ben memo. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, teşekkürler 26-08-2021 20:50:18

23. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

24. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 150

25. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

26. Karabük dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 157

27. Kilis dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Mrb sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 57

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 433

29. Bitlis merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-09-2021 17:28:37

30. Muş dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 419

31. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki hayran edici, saolun , banu – 80

32. Hakkari dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 458

33. Çorum merkezden ben emin. Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 08-09-2021 13:19:52

34. Manisa dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 312

35. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 2

36. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-09-2021 19:32:42

37. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 27

38. Muğla dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Mrb web siteniz inanki hayran edici, tebrikler , mehmet – 269

39. Kars merkezden ben ahmet. Slm sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım 12-09-2021 07:49:05

40. Yozgat dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Selamın aleyküm sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 433

41. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 461

42. Batman merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanki hayran edici, twitter da paylaştım 12-09-2021 08:22:14

43. Rize merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, saolun 13-09-2021 23:49:31

44. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 170

45. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

46. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım , banu – 103

47. Kars dan kimler var. r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben . Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 163

48. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 306

49. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Slm sayfa inan ki hayran edici, sağolun , hatice – 182

50. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 268

51. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

52. Bu konu : ” r/covidaşılanmış bir geziye çıkın. Gönderilere neden sürekli olarak “Ben ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 317

53. Yozgat merkezden ben doruk. Selam siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 19-09-2021 16:37:30

Write A Comment