Bu denizaltının adı olmalı, palyaçoların yarısı covid’in gerçek bir salgın olduğunu ve insanlık için bir tür gerçek tehdit olduğunu düşünüyor, ölen insanların ortalama yaşının bir insanın öldüğü yaş ortalamasından daha yüksek olmasına rağmen,% 99’unda birden fazla Ciddi koşullar, covid olarak kaydedilen covid olmayan ölümler, yani tamamen olay olmayan, kesinlikle normal ve ölüme yakın insanların beklenen doğal ölümleri – köle toplumumuzun ve kültürümüzün kalıcı olarak yeniden yapılandırılmasını haklı çıkarmak için yeniden markalanıp size satılıyor

Fark etmediyseniz, dünya zaten küresel kontrol altındadır, uluslar seçilmemiş küresel organizasyonlara sıraya girerler, hepsi aynı ilahi sayfasından şarkı söyler, bu covid psyop’a meydan okunmazsa gelecek son derece kasvetli olur.

ve aslında biden ve koz tartışarak zamanınızı boşa harcıyorsunuz, İsa Mesih, gerçekliğin farkında olmaktan ne kadar uzakta olabilirsiniz, bu 2 palyaçonun herhangi bir konuda söz sahibi olduğunu cidden düşünüyorsunuz, onlar bohem korusunda besin zincirinin en altında yer alıyor

film kumarhanesini bilirsiniz, De Niro, Sam Rothstein’ı oynadığında ve kumarhaneyi “mafya” için yönettiğinde, Philip Green’i kameraların mikrofonunda durması için öncü olarak görevlendirdiler, bu da başkan, kitleler için bir odak noktası. Tartışmak gerekirse, her 4 yılda bir bir şeyin daha iyisi için değişebileceği yanılsaması, sadece sizin adamınız kazanırsa, bu sefer farklı olacaktır, “artık X’ten kurtulduk – bu yeni bir başlangıç”

TEMEL HİÇBİR ŞEY SİZİ AYARLARINI DEĞİŞTİRMİYOR

OYUNU OYNAMAYI DURDURUN

… slevina tarafından gönderildi
[comments]

Author

75 Comments

1. Selamlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım

2. Selam bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım

4. merhaba arkadaşlar siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Sakarya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım yeminle iyi, saolun 23-09-2020 12:31:22

6. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

7. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

8. Denizli merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun 23-09-2020 12:57:22

9. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhaba paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler

12. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. Samsun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, şukuladım 23-09-2020 12:59:31

14. selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

16. Burdur merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-09-2020 18:16:30

17. Batman merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:10:55

18. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

19. selam arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, tebrikler

20. Selam herkese web siten vallaha billaha iyi, teşekkürler

21. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 313

22. Tekirdağ dan kimler var. r / dietwokenoobs . Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 271

23. Yalova dan kimler var. r / dietwokenoobs . Merhabalar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 120

24. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım

25. Bursa dan kimler var. r / dietwokenoobs . Selam herkese sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler , banu – 255

26. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 496

27. Ordu merkezden ben Aylin. Selamlar siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler 23-10-2020 11:00:59

28. Karaman merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım 31-10-2020 00:12:49

29. Rize dan kimler var. r / dietwokenoobs . Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 65

30. Şanlıurfa dan kimler var. r / dietwokenoobs . selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 63

31. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım , ali – 227

32. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 97

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 228

34. İstanbul dan kimler var. r / dietwokenoobs . Selamlar sayfanız inan ki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 119

35. Karabük dan kimler var. r / dietwokenoobs . Selamlar siten harbiden hayran edici, teşekkürler , – 202

36. Merhabalar paylaşımınız valla mükemmel, twitter da paylaştım

37. Kars merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım 15-12-2020 22:43:45

38. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

39. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-12-2020 19:21:43

40. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden dikkat çekici, tebrikler , ziya – 461

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 405

42. Mrb sayfan inanki mükemmel, facebookta paylaştım

43. Aksaray dan kimler var. r / dietwokenoobs . Merhabalar siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 442

44. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

45. Sivas dan kimler var. r / dietwokenoobs . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 283

46. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:35:42

47. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 254

48. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 482

50. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 57

51. Nevşehir merkezden ben doruk. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-02-2021 01:54:41

52. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Emine – 484

53. Batman merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 13-03-2021 06:10:31

54. Mardin dan kimler var. r / dietwokenoobs . Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 109

55. Şırnak merkezden ben memo. Merhabalar sayfa inanki hayran edici, teşekkürler 29-03-2021 23:46:33

56. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 17

57. Gaziantep dan kimler var. r / dietwokenoobs . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, teşekkürler , ziya – 234

58. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sağolun 11-04-2021 17:20:55

59. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

60. Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, saolun 01-05-2021 12:04:23

61. Düzce merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun 01-05-2021 12:32:12

62. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun

63. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

64. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun , memo – 480

65. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 388

66. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 325

67. Mardin merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, face de paylaştım 06-06-2021 08:30:34

68. Bu konu : ” r / dietwokenoobs ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 476

69. Iğdır dan kimler var. r / dietwokenoobs . Slm paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım , doruk – 286

70. Sakarya dan kimler var. r / dietwokenoobs . Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link