Neden r / News moderatörleri gönderileri gerçek işleri gibi kaldırıyor? R / News, The People’s Daily kadar sansürlendi mi? Bir moderatörün görevinin, insanların abonenin kurallarına uymasını sağlamak olduğunu düşündüm. Ancak r / haberlerdeki moderatörler tüm pislik çocuklarını kaldırıyor. Bugün aşağıdaki makaleden bir gönderiyi kaldırdılar. Kimse “nefret dolu” bir şey söylemedi, ancak bir arkadaşım için bağlantı kurmaya gittiğimde kaldırılmış olduğunu gördüm. Ayrıca, birisi nefret dolu bir şey söylemiş olsa bile, neden makalenin tamamını değil de yorumu kaldırmayasınız?

https://www.cnn.com/2021/03/18/media/alexi-mccammond-teen-vogue-out/index.html

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” R / Haber Moderatörleri ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 81

2. Hatay merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 19-03-2021 19:20:11

3. Bu konu : ” R / Haber Moderatörleri ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 456

4. Erzurum merkezden ben memo. Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-03-2021 20:57:09

5. Bitlis dan kimler var. R / Haber Moderatörleri . Selamlar sayfa gerçekten çok güzel, tebrikler , Emine – 401

6. Sakarya dan kimler var. R / Haber Moderatörleri . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 361

7. Sinop dan kimler var. R / Haber Moderatörleri . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 71

8. Düzce dan kimler var. R / Haber Moderatörleri . Slm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 320

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link