R / JusticeServed tarafından yasaklandı

Bunu gerçekten tuhaf buluyorum. Bir polis memurunun maske takmadığı için bir bayana saldırmasıyla ilgili bir gönderiye yorum yapıyorum, çılgınca biliyorum. ve insanların gittikleri her yerde dışarıda maske takıp takmadığını sordum. tüm hayatım boyunca güneşin uv ışınlarının mikropları ve virüsleri öldürdüğünü biliyorum. ve başkanın ve doktorların uv ışınlarının covid-19’u öldürdüğünü söylediklerini duydum. ama yaklaşık bir saniye sonra bunu yayınladığımda yaklaşık yirmi mesaj aldım, hayatta nasıl emdiğimi ve gramerimin kötü olduğunu ve bu hiç doğru ve yeniden üretmemeliyim. sonra onlara bu covid olayından önce bile tüm hayatım boyunca her zaman inandığımı söyledim. Demek istediğim BU, HAYATIMDA TECRÜBEDİĞİM EN STRAFİK ŞEY. özür dilerim ama insanlar çılgın, yüksek sesli deliler olarak çıkıyorlar, saf ve orada fikirlerini değiştirme yeteneğine sahip değiller. Artık televizyonda ve hatta bu sitede hiçbir habere katılmıyorum. Bu son 5 yıldaki deneyimim için üzgünüm, benim için çok açık olan büyük bir yalana zorlanıyorum. Okula gittiğimden beri neredeyse her şey değişti.

Gönderen … dtomg4588
[comments]

“R / JusticeServed tarafından yasaklandı” üzerine 14 yorum

1. Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 02-09-2020 14:00:57

2. Muğla merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 09-09-2020 06:28:25

3. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 10:16:57

4. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:19

Yorum yapın