R / JusticeServed tarafından yasaklandı

Bunu gerçekten tuhaf buluyorum. Bir polis memurunun maske takmadığı için bir bayana saldırmasıyla ilgili bir gönderiye yorum yapıyorum, çılgınca biliyorum. ve insanların gittikleri her yerde dışarıda maske takıp takmadığını sordum. tüm hayatım boyunca güneşin uv ışınlarının mikropları ve virüsleri öldürdüğünü biliyorum. ve başkanın ve doktorların uv ışınlarının covid-19’u öldürdüğünü söylediklerini duydum. ama yaklaşık bir saniye sonra bunu yayınladığımda yaklaşık yirmi mesaj aldım, hayatta nasıl emdiğimi ve gramerimin kötü olduğunu ve bu hiç doğru ve yeniden üretmemeliyim. sonra onlara bu covid olayından önce bile tüm hayatım boyunca her zaman inandığımı söyledim. Demek istediğim BU, HAYATIMDA TECRÜBEDİĞİM EN STRAFİK ŞEY. özür dilerim ama insanlar çılgın, yüksek sesli deliler olarak çıkıyorlar, saf ve orada fikirlerini değiştirme yeteneğine sahip değiller. Artık televizyonda ve hatta bu sitede hiçbir habere katılmıyorum. Bu son 5 yıldaki deneyimim için üzgünüm, benim için çok açık olan büyük bir yalana zorlanıyorum. Okula gittiğimden beri neredeyse her şey değişti.

Gönderen … dtomg4588
[comments]

“R / JusticeServed tarafından yasaklandı” üzerine 49 yorum

1. Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 02-09-2020 14:00:57

2. Muğla merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 09-09-2020 06:28:25

3. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 10:16:57

4. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:19

5. Ordu dan kimler var. R / JusticeServed tarafından yasaklandı . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler , doruk – 211

6. Düzce merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım 23-11-2020 22:45:50

7. Hakkari merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-12-2020 18:04:18

8. Bu konu : ” R / JusticeServed tarafından yasaklandı ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 125

9. Erzurum merkezden ben . Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:14:05

10. Iğdır dan kimler var. R / JusticeServed tarafından yasaklandı . Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 431

11. Tokat dan kimler var. R / JusticeServed tarafından yasaklandı . Mrb siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 466

12. Bu konu : ” R / JusticeServed tarafından yasaklandı ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 182

13. Bu konu : ” R / JusticeServed tarafından yasaklandı ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki güzel, teraziye tıkladım , memo – 458

14. Bu konu : ” R / JusticeServed tarafından yasaklandı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 145

15. Bu konu : ” R / JusticeServed tarafından yasaklandı ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 219

16. Aydın merkezden ben . Selamlar sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 08-01-2021 15:18:39

17. Bolu merkezden ben emin. Slm web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım 11-01-2021 22:03:18

18. Mersin merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 14-01-2021 02:44:27

19. Isparta merkezden ben emin. Slm sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 15-01-2021 10:04:03

20. Erzincan dan kimler var. R / JusticeServed tarafından yasaklandı . Selam siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 171

21. Bu konu : ” R / JusticeServed tarafından yasaklandı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 10

22. Çorum dan kimler var. R / JusticeServed tarafından yasaklandı . Selamın aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, saolun , memo – 264

23. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım 26-01-2021 23:44:23

24. Bayburt dan kimler var. R / JusticeServed tarafından yasaklandı . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , ahmet – 435

25. Niğde dan kimler var. R / JusticeServed tarafından yasaklandı . Selamlar sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 155

26. Gaziantep dan kimler var. R / JusticeServed tarafından yasaklandı . Selamlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 274

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link