r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu?

Bu gönderiler önemli olsaydı ya da Q Anon’a karşı gelen gönderilere yorum yapan kişiler tartışmaya girmeye çalışıyorlarsa, bu bir şey olurdu, ancak denizaltıyı bu bokun içinde boğmaya çalışıyorlarmış gibi hissediyorum, bu yüzden Q-Anon işler zorlaşır sansürlenir r / komplo bununla birlikte batar.

This Post Has 25 Comments

1. emin

Selam siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım

2. ali

Bursa merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-01-2021 08:51:24

3. emin

Erzurum dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . Slm web siten süper ötesi mükemmel, saolun , emin – 416

4. hatice

Bu konu : ” r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 332

5. emin

Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. doruk

Bayburt dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . Selamlar web siten valla güzel, teraziye tıkladım , doruk – 190

7. Gürbüz

Bu konu : ” r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 354

8. ali

Trabzon dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ali – 156

9. Anonim

Bu konu : ” r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , – 35

10. Emine

Aksaray dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 413

11. ahmet

Niğde merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi yeminle güzel, şukuladım 28-01-2021 16:56:09

12. elif yılmaz

Yozgat dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 248

13. Hasan

Konya dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . Selam sayfan ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 253

14. ziya

Bu konu : ” r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok iyi, face de paylaştım , ziya – 149

15. memo

Adana merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 03-02-2021 21:32:19

16. memo

Rize dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , memo – 188

17. mehmet

Bu konu : ” r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 473

18. hatice

Trabzon dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . Slm sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 181

19. Anonim

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. mehmet

Bu konu : ” r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 497

21. Gürbüz

Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. banu

Bu konu : ” r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? ” çok güzel. Selam siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 326

23. mehmet

Ardahan dan kimler var. r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? . Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, şukuladım , mehmet – 280

24. gaye

Bu konu : ” r / komplo, gülünç Q Anon ile spam ediliyor ve saçma Trump komploları ve troller, Trump yanlısı psy-op’ları çağıran tüm gönderilere saldırıyor. Wtf burada oluyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 119

25. ali

Bayburt merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanki iyi, teşekkürler 05-04-2021 11:02:27

Bir cevap yazın