/ r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu.

Son zamanlarda saf saçmalık olan bir gönderi seli oldu:

Durumla ilgili anlamsız yorumlar olan gönderiler. Popüler olmayan görüşler. Siyasi sözler. Komplo teorileri bir yana, bu teoriler hiçbir şekilde değildir.

Bu ananası Pizza’ya ait değil çünkü ananastan nefret ediyorsun, bir komplo teorisi değil. Bu bir tercihtir. En azından ananasın pizzaya ait olmadığını paylaşın çünkü Big Dole, tanrı aşkına, bir ananas-pizza anlatımını zorluyor.

Bu bok seli, geçerli endişeleri, gerçek komploları ve gerçek özgür düşünürlerin düşüncelerini boğuyor.

Gizlemeye çalışan bu spam gönderiler nelerdir?

“/ r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu.” üzerine 20 yorum

1. Malatya merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-12-2020 05:47:12

2. Bu konu : ” / r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu. ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim mükemmel, saolun , banu – 192

3. Bu konu : ” / r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım , Hasan – 474

4. Bu konu : ” / r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, saolun , ali – 333

5. Ardahan dan kimler var. / r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu. . Selam herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 233

6. Şırnak dan kimler var. / r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu. . Merhabalar paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 280

7. Bu konu : ” / r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu. ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 260

8. Batman merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız inanki hayran edici, teşekkürler 07-01-2021 19:50:12

9. Bu konu : ” / r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu. ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, tebrikler , – 12

10. Yozgat merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 02:51:09

11. Kastamonu dan kimler var. / r / Komplo, gürültüdeki gerçek komploları gizlemek için aptal mesajlarla dolu. . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 59

12. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, şukuladım 09-02-2021 01:46:42

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link