Kategoriler
Genel

R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu?

Anladığımdan emin değilim, bu isyanlar başladığından beri konu mesajları normal bir üst yazıdan daha fazla upvotes alıyor. Bugünkü gibi en büyük yazı, tuğlaların küçük evler inşa etmek için nasıl kullanılabileceği hakkında, bu bir komplo nasıl? Ve + 18k upvotes var.

Siz gerçekten yavaşsınız, Bill Gates ve hepsini mikroçipleme planı gibi önemli sorunlara ne oldu? Azınlık olmamın binlerce sebebini oluşturabilirim, bu hiçbir şey ifade etmiyor. Artık herkesin zamanını boşa harcamayı bırakın, kurbanlar için artık kimse düşmeyecek

“R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu?” için 8 yanıt

Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-06-2020 03:53:04

İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-06-2020 22:07:53

Uşak merkezden ben banu. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-06-2020 22:18:04

Karabük merkezden ben mehmet. Selam web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 23-06-2020 23:01:42

Antalya merkezden ben ziya. Selam herkese siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:21:46

Adana merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 16:21:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir