Anladığımdan emin değilim, bu isyanlar başladığından beri konu mesajları normal bir üst yazıdan daha fazla upvotes alıyor. Bugünkü gibi en büyük yazı, tuğlaların küçük evler inşa etmek için nasıl kullanılabileceği hakkında, bu bir komplo nasıl? Ve + 18k upvotes var.

Siz gerçekten yavaşsınız, Bill Gates ve hepsini mikroçipleme planı gibi önemli sorunlara ne oldu? Azınlık olmamın binlerce sebebini oluşturabilirim, bu hiçbir şey ifade etmiyor. Artık herkesin zamanını boşa harcamayı bırakın, kurbanlar için artık kimse düşmeyecek

Author

96 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-06-2020 03:53:04

2. Selam sayfanız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-06-2020 22:07:53

4. Ardahan merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, sağolun 14-06-2020 09:25:26

5. Uşak merkezden ben banu. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-06-2020 22:18:04

6. Karabük merkezden ben mehmet. Selam web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 23-06-2020 23:01:42

7. Antalya merkezden ben ziya. Selam herkese siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:21:46

8. Adana merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 16:21:07

9. Osmaniye merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-07-2020 00:05:51

10. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. Adana merkezden ben Emine. Merhaba siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 04:47:45

12. Selamlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun

13. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam herkese siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 18:59:20

14. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım 06-08-2020 04:26:30

15. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

16. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

18. Slm web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

19. Merhaba bu web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

20. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

21. selam arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 04:54:15

23. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-09-2020 09:13:30

24. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler

25. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

26. Adıyaman merkezden ben ali. Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 01:39:06

27. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-10-2020 11:28:24

28. Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım

29. Burdur dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, face de paylaştım , ahmet – 401

30. Siirt dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, sağolun , Aylin – 364

31. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden mükemmel, face de paylaştım , emin – 350

32. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 11-11-2020 20:31:53

33. Kilis dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . selam arkadaşlar siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 377

34. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 201

35. Slm sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

36. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

37. Çanakkale dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 152

38. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

39. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 325

40. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki iyi, teraziye tıkladım , Emine – 59

41. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , emin – 177

42. Ardahan merkezden ben emin. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-12-2020 12:24:31

43. Mardin dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Selam herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 244

44. Çankırı dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , memo – 356

45. Antalya dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Slm web siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 40

46. Kastamonu dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Slm sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım , doruk – 437

47. Van merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-01-2021 16:25:06

48. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 138

49. Siirt merkezden ben ziya. Selam paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 31-01-2021 14:05:25

50. Merhaba web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım

51. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 264

52. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 399

53. Mrb siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

54. Karabük dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Slm sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 202

55. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 347

56. Selamlar web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

57. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 80

58. Aydın dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Slm siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 165

59. Artvin merkezden ben memo. Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 15-04-2021 03:12:58

60. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

61. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 249

62. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

63. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

64. Merhabalar web siteniz valla çok güzel, face de paylaştım

65. Samsun merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-05-2021 05:32:25

66. Erzincan dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Merhaba siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 118

67. Bartın merkezden ben ahmet. Slm web siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-05-2021 18:07:42

68. Çankırı dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 420

69. Bolu merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 26-05-2021 06:20:36

70. Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım

71. Afyon dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 347

72. Tokat merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 09-06-2021 20:01:54

73. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok iyi, sağolun , mehmet – 274

74. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

75. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 145

76. Gürbüz Reply

Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 94

77. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, sağolun , hatice – 418

78. Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

79. Kilis dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . Merhaba siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 271

80. Bartın merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın valla dikkat çekici, teşekkürler 06-07-2021 20:12:04

81. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , – 134

82. Aydın dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 55

83. Kırklareli dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 22

84. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

85. Van merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın yeminle güzel, tebrikler 22-07-2021 11:57:36

86. Bu konu : ” R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla çok güzel, face de paylaştım , hatice – 351

87. Artvin merkezden ben gaye. Selam siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-07-2021 21:54:17

88. Sivas merkezden ben emin. Merhaba sayfa yeminle çok güzel, face de paylaştım 29-07-2021 06:28:20

89. Kahramanmaraş dan kimler var. R / komplo ne zaman r / blacklivesmatter oldu? . selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 146

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link